Kadın ve Moda

Tunus İşi Şal Modelleri

03.01.2014
Tunus İşi Şal Modelleri

Bu yazımızda kolaylıkla örebileceğiniz Tunus işi şal modellerini paylaşıyoruz.Biz hanımlar hem şık hem gösterişli hem kullanışlı hem ekonomik hem de kolaylıkla bir çırpıda bitirebileceğimiz örnekleri severiz. Kullanışlılığı ekonomikliği ve şıklığı şal modelleri rahatlıkla karşılıyor. Tunus işi şal modelleri ise bunların yanına kolaylığı da ekleyerek hepsini karşılıyor.

Birkaç basit hamle ile ve az bir ip masrafıyla harika Tunus işi şal örnekleri ortaya çıkarmak mümkün. Biz de bugün bayanlara farklı Tunus işi şallar bir araya getirerek yardımcı olmak istedik.

Çünkü Tunus işi örgüler oldukça sevilen ve kullanılan örgü türlerinden. Hemen her şeye uygulanabilip şık görüntüler ortaya çıkarabiliyor.

Daha önce sizlerle Tunus işi bebek örgülerine yer vermiştik ve bu kez sıra bebeklerin annelerinde.

Yaz kış rahatlıkla kullanılabilen şal modelleri bayanlardan en çok rağbet gören modellerden. Bu kadar rağbet görünce şal modellerindeki çeşitlilik de kaçınılmaz oluyor haliyle.

Tunus işi şal modelleri de bu çeşitlikten nasibini almış. Özellikle farklı ve uyumlu renklerin bir araya getirildiği Tunus işi şal örnekleri bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında.

Bir şal örneğinin tamamı da yine Tunus işi olmayabilir. Kumaş ucuna veya farklı örgü tekniğine kattığınız Tunus işi ile birbirinden farklı ve şık Tunus işi şal modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Bizim yazdıklarımızdan öte galerimizde paylaştığımız Tunus işi şal modelleri size daha güzel anlatacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. irem dedi ki:

  deniz mavisi olan kışlık tunus işi örgü modeli çok güzel acaba bu şalın aynısından bulabilir miyim.

 2. damla dedi ki:

  gerçekten çok güzel şallar var hem kış ‘ a özel hemde bayanların beğenebileceği bir çok örgü modelini bizler için paylaştığınız için teşekkür ederim.

 3. tuğçe dedi ki:

  renkli olan örgü şal modelini severek örmeye çalıştım ama öremedim ama alabilirim.

 4. duygu dedi ki:

  çok zevkli bir yapmış olmakla beraber bir de insanlara hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel şal modellerini yazıp resimleri ile bizlerle paylaşıyorsunuz o yüzden hep sizin yanınızdayız. Çünkü her insan sizler gibi yapamaz yani bir çok insanın yapamadığını yapabiliyorsunuz sizi tebrik ediyorum. 🙂

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar