Kadın ve Moda

Tunus İşi Bebek Hırka Modelleri

02.01.2014
Tunus İşi Bebek Hırka Modelleri

Bu yazımızda siz değerli örgü severlere tunus işi bebek hırka modellerinden bahsetmeye çalışacağız. Yılın her mevsiminde giyilebilen tunus işi bebek hırka modellerini kış aylarında da rahatlıkla bebekleriniz için örüp giydirebilirsiniz.

Biliyoruz ki anneler el örgüsü bebek elbiseleri örmeyi daha çok severler çünkü bu bebeklerine ne kadar değer verdiğini gösterir onlara. Yani el örgüsü emeği göz nuru her zaman paha biçilemeyen emek işidir.

Tunus işi bebek hırka modellerini basit bir örgü tekniği ile kolaylıkla örebilirsiniz. Eğer tunus işi bebek hırka örnekleri ile ilgili kararsız kaldıysanız sizlere en güzel tunus işi bebek hırka modellerini aşağıdaki resim galerimizde paylaşıyoruz.

Resim galerimizdeki tunus işi bebek hırka örneklerine bakarak ve istediğiniz ekleme ve süslemeleri yaparak çok farklı tunus işi bebek hırka modelleri örerek bebeğinize giydirebilirsiniz.

Bir çok farklı renkte iplik kullanarak renkli tunus işi bebek hırka modelleri oluşturabilir. Böylelikle en güzel tunus işi bebek hırka modelleri örerek bebeğinizin el örgüsü giyim eşyasını çeşitlendirebilirsinizç

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ilknur dedi ki:

    tunus işi bebek hırka modelleri ne kadar da güzelmiş.

  2. funda dedi ki:

    bebek hırka modellerinin fiyatlarını öğrenebilir miyim.

  3. feyza dedi ki:

    pembe desenli bebek hırka modeli ne kadar da zarifmiş.

Tüm Hakları Saklıdır.