Kadın ve Moda

Tunus İşi Atkı Modelleri

08.01.2014
Tunus İşi Atkı Modelleri

Siz değerli örgü modasını yakından takip eden hanımefendilere bu yazımızda tunus işi atkı modellerinden bahsetmek istiyoruz. Sizlerde bildiğiniz gibi örgü modellerinin günümüzde çokça arandığı ve en güzel örgü modelleri üzerine bir arayışın olduğu kesindir.

Soğuk havalarda özellikle kış aylarında en fazla kullandığımız atkı modelleri bizim vazgeçilmez giyim eşyalarımızdan biridir.

Tabi atkı modelleri deyip geçmeyin bin bir türlü atkı modelleri var. Bunların en başında gelenlerden biri ise Tunus işi atkı modelleridir.

Tunus işi atkı örnekleri yapılışı internette fazlasıyla mevcuttur. Diğer atkı modelleri örülüşünden pekte farklı değildir. Örgü ören bayanlar için sadece renk ve atkı modeli tercihinden sonra örme kısmı en basit kısmıdır.

Vitrinlerde fazlasıyla gördüğümüz atkı modelleri çoğu zaman zevkimize uygun olmayabiliyor. Ya da eşimize ve çocuklarımıza uygun bir atkı modeli beğenemediğimizde yapılabilecek en doğru iş el örgüsü Tunus atkı modelleri yapmak.

Tunus işi atkı modellerini eşinize ve çocuklarınıza soğuktan korumak için örebilirsiniz. Ya da arkadaşlarımıza sevdiklerinize hediye anlamında örebilir ve ilişkilerinize çok daha sıcaklık katabilirsiniz.

Tunus işi kadın atkı modelleri, Tunus işi erkek atkı modelleri, Tunus işi çocuk atkı modelleri ile ilgili birçok görsel resim paylaşıyoruz. Beğendiğiniz herhangi bir Tunus işi atkı örneğini örebilir, isterseniz ilave süslemeler ya da değişik tasarım yoluna giderek çok güzel Tunus işi modelleri örebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burcin dedi ki:

    Tunus isi atkilar cok guzeller. Ozellikle renkleri
    yaraticiliga cok acik. Sicacik hem de.. tesekkurler

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar