Kadın ve Moda

İğne Oyası Yazma Modelleri

12.03.2015
İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne oyası yazma modelleri konusunda yeni örnek modelleri hazırladık ve konumuz içerisinde de sunumunu yaptık. Bir galeri içerisinde yer verdiğimiz iğne oyası yazmalar, birbirinden farklı ve güzel bir şekilde sıralandı.

Aralarında hem renk hem de örnek açısından farklı modelleri bulunduran iğne oyası yazma modelleri, çeşitli özelliklere göre galerimizde sıralanarak, yer aldı. İğne oyası yazma modelleri ve yapılışı konusunda ise zorluk derecesi göz önünde bulundurulmadı. Konunun göreceli olması nedeniyle, bu şekilde değerlendirilmedi.

Boncuklu iğne oyası yazma modelleri, halkalı iğne oyası yazma modelleri, çiçekli iğne oyası yazma modelleri gibi yeni iğne oyası yazma modelleri sergilenirken, mümkün olan en fazla kaynaktan faydalanılmaya çalışıldı. Son kararın siz ziyaretçilerimize ait olduğunu söyleyerek, seçkileri sıralamaya başlıyoruz. Düşüncelerinizi paylaşmak istediğinizde, hem konu hem de resim altından yorumlarınızın bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber yine iletişim sayfamız içerisindeki mail adresimizi de kullanarak, fikirlerinizi sunabilirsiniz. Konu hakkında diğer örnek modeller, hemen aşağıda yer alıyor. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yazma Modelleri 2015

İğne Oyası Yazma Örnekleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar