Kadın ve Moda

Trend Saç Modelleri 2016

31.12.2015
Trend Saç Modelleri 2016

Trend saç modelleri 2016 senesinde hangi şekiller ve stillerde karşımıza çıkacak sorusu üzerinden, hem farklı hem de güzel olan örnekleri belirledik. Bununla beraber, konumuzda bize göre en güzel olan 2016 trend saç stillerini de yorumladık.

Trend saç modelleri 2016 sezonunda daha şık ve daha farklı stillerle geliyor. Bunu konumuzdaki resimlerden de anlayabilirsiniz. Çok daha özel saç kesimleri ve stilleri, yeni yılla beraber karşımıza çıkacağa benziyor. Burada hem uzun hem de kısa saçları bulabileceğiniz gibi, günlük ya da abiye modeller de yer almaktadır. Şimdi sizi resimlerle baş başa bırakmadan önce bir kaç yazı linkimizi paylaşacağımızı söyleyelim. O yazılarımıza da bakabilir ve detaylı olarak göz atabilirsiniz. Resimlerden sonra ise hangi stillerin daha fazla hoşumuza gittiğini yorumlayacağımız bir konu başlığımız olacak.

En Güzel Saç Modelleri 2016

En Moda Saç Renkleri 2016

2016 Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Kısa Saç Modelleri 2016

Bayan Uzun Saç Modelleri 2016

Permalı Saçlar ve Bakımı 2016

2016 Trend Saçlar

2016 trend saçlar arasından hangilerinin hoşumuza gittiğini yorumlayacağımızı söylemiştik. Şimdi sıra numaralarına göre bir kaç tane stili sizlerle paylaşacağız. Dört numarada bulunan abiye saç modeli için yapacak olduğumuz yorum, son derece olumlu olacaktır. Sizlerin de görmüş olduğu gibi gerçekten saç stili ve duruşu çok hoş. Sekizinci sırada da aynı şekilde olumlu yorumları hak ettiği görüşünde olduğumuz bir stil var. Bu saç stilini de gerçekten beğendik diyebiliriz. İkinci sıradaki doğal ve dağınık olan kısa saç ise sadeliğini şıklığı ile harmanlamayı başaran bir stili ortaya çıkarmış.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.