Kadın ve Moda

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2016

03.10.2015
Topuklu Ayakkabı Modelleri 2016

Topuklu ayakkabı modelleri 2016 sezonu örneklerini özel bir şekilde yüzlerce ürün arasından seçerek, sizler için sergiliyoruz.

Topuklu ayakkabı modelleri 2016 senesinde yine değişimlerle geliyor. Her değişim için olumlu şeyler söylemek mümkün olmasa da yeni topuklu ayakkabılar için genel olarak olumlu şeyler söylemek mümkün. Bu konudaki geniş yorumumuzu yazının sonuna saklıyoruz. Ondan önce ise sizlere sezonda öne çıkan örnek topuklu ayakkabı modellerini sunacağız. Bu arada belki dikkatinizi çeker diye, diğer yazılarımızı da linklendirerek sıralıyoruz. Bu yazıların yararlı olduğu fikindeyiz.

Stiletto Ayakkabılar

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

Bayan Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları 2016

Beyaz Topuklu Ayakkabı

2016 Topuklu Ayakkabılar

2016 topuklu ayakkabılar hakkında ilk söyleyebileceğimiz, kemer yerlerindeki bol taş süslemedir. Bu süslemeleri çok sayıda ayakkabıda görmekteyiz ve çoğu ayakkabıya da oldukça yakıştığını düşünüyoruz. Moda diyebileceğimiz yeniliklerden birisi de sivri uçların topuk ve dolgu bölümünde kullanılan ayakkabılar. Bu ayakkabılar farklı bir estetik görüntüyü de karşımıza çıkarmış oluyor. Renklerden bahsetmek gerekirse, sezonun öne çıkan iki rengine dikkat çekelim. Bunlardan birisi klasik olan kırmızı, diğer ise son dönemlerde çok kullanılan saks mavisi diyebiliriz. Bunların dışında daha az bulunan renk tonlarının bu sezon daha sık karşımıza çıktığını görüyoruz.

Topuklu ayakkabı fiyatları ise model ve markaya bağlı olarak değişim gösteriyor. Çok kabaca bir ortalama vermek gerekirse, 50 tl ile 300 tl arasında bir ortalama vermek mümkün. u kadar geniş bir fiyat aralığı da markalara göre görülen farklılıktan kaynaklanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar