Kadın ve Moda

Tığ İşi Paspas Modelleri

08.07.2013
Tığ İşi Paspas Modelleri

Şimdilerde nostaljik televizyon dizilerinde bizi eskilere götüren el örgüsü paspas modelleri aslında sandığımız gibi eskide kalmadı. El örgüsü paspas modelleri şimdilerde kendini zamana göre yenileyerek yeniden evlerdeki yerini alıyor.  Biz de bu yazımızda el emeği tığ işi paspas modellerine yer verdik.

Becerikli hanımlar yaratıcılıkta sınır tanımıyorlar evin her köşesine el emekleriyle birlikte farklılık yaratıyorlar. Bunun bir örneği de tığ işi paspas modelleri gibi görünüyor.

Özellikle çocuk odaları için olan tığ işi paspas modelleri oldukça farklı görünüyor. Aynı zamanda ekonomik olmasının yanı sıra kimyasalların az olduğu ipler kullanarak çocuklarınız için daha sağlıklı bir ortamı ellerinizle hazırlayabilirsiniz.

Mutfak ve banyolarınız için uygun tığ işi paspas modelleri ile uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tığ işi paspas modelleri oldukça basit şekilde örülebilir.

Ördüğünüz dümdüz bir paspas örneği üzerinde küçük dokunuşlarla çok güzel örnekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tavandan tabana evinizde kendi el emeğinizi yansıtarak paylaştığımız el örgüsü tığ işi paspas modellerini güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.