Kadın ve Moda

En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri

23.04.2019
En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Anne, babaanne veya anneanneler veya adayları minik yavrularını koruyup kollayacak birbirinde şirin örgü bebek battaniye modellerine yer verdik bu yazımızda.

 

Herkes çocuğunu en iyi şekilde koruyup bakabilmenin yanı sıra onu en güzel en şık şekilde de görmek ister. En güzel örgü bebek battaniye modelleri de her zaman kullanılan ve bebeklere şıklık katmanın bir yoludur.

Örgü bebek battaniye modellerine bakarak bu güzel battaniyeleri örmenin o kadarda zor olduğunu düşünmeyin. Tabii ki içlerinde nispeten zor olan modeller de olacaktır fakat sizin minik yavrularınıza ellerinizle hazırlayacağınız kolay örgü bebek battaniye örnekleri mutlaka vardır.

Özellikle genç anne adayları çevrenizden öğreneceğiniz dümdüz bir örgüyle harika bebek battaniye modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Yine tığ işi bebek battaniye modelleri oldukça basit örneklere sahipken renkleriyle görüntüsüyle de göz dolduruyor. Ördüğünüz dümdüz bebek battaniye modellerinin içerisinden geçireceğiniz rengârenk kurdelelerle bebeğinize şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Veya ördüğünüz bebek battaniye modelleri üzerine hemen her yerde bulabileceğiniz armalarla süsleyebilir ve kız veya erkek bebeğinize uygun şekilde armalar seçebilirsiniz.

En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Bebek Battaniyelerinde Kullanılan İpler

İnternetten örgü bebek battaniyeleri araştırıldığında çok fazla model olduğunu göreceksiniz. Her yıl modası değişen bu battaniyelerin yapımı sitelerde verilen anlatımlarla kolaylaşmaktadır. Tunus işi battaniye modelleri 2019 yılında oldukça modaydı. İlk bakışta Tunus işini örmek çok zor gelebilir. Oysaki videolu anlatımlar size yardımcı olacaktır. Günümüzde bebekler daha dünyaya gelmeden A’dan Z’ye her şeyleri hazırlanmaktadır. Battaniyeleri ise ayrıca ve özenle hazırlanır.

İlk defa anne olacaksanız battaniye konusunda daha hassas olabilirsiniz. Bebek battaniye örnekleri ile istediğiniz modeli çıkarıp ilk göz ağrınızı sarmak için hazırlayabilirsiniz. Bebe battaniyeleri uzun süre kullanıldığından ilk bebek için hazırladığınız battaniyeyi son bebeğiniz için de kullanabilirsiniz. Bundan dolayı rengini ve örneğini bu durumu dikkate alarak seçebilirsiniz.

En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri

 Binlerce model arasında kız ve erkek bebek örgü battaniye modelleri farklılık göstermektedir. Battaniyenizi sadece dünyaya gelecek bebeğiniz için kullanıp diğer bebekleriniz için ayrıca örecekseniz kız için pembe ağırlıklı, erkekler için mavi ağırlıklı bir renk kullanmalısınız. Renkleri ne olursa olsun kullanacağınız ipin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü bebekler battaniyeleri ağızlarına alabilirler. Sağlıklı olması bu yönüyle önemlidir.

Tığ veya şişle örülen bebe battaniyesinin yumuşak olması ise ayrıca önemlidir. Bebeğinizin cildine zarar gelmesini istemiyorsanız yün, keten, pamuk, kaşmir, angora, alpaka gibi doğal malzemeler ağırlıklı ipleri seçmelisiniz. Makine örgüsü bebek battaniyesi fiyatları ile el örgülerinin arasında fark olacaktır. El örgüsü hem sizi rahatlatacak hem de daha ekonomik olacaktır. 

En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Asıl amacınız elbette bebeğinizi korumak kollamak ama bu en güzel bebek battaniye modelleri ile birlikte bir de sevimliliklerine sevimlilik katacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar