Kadın ve Moda

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

11.11.2019
Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Taşlı prenses gelinlik modelleri, tüm ihtişamı ile tüm gözleri üzerinize çekecektir. Gecenin tabii ki yıldızı siz olacaksınız fakat doğru gelinlik seçimi ile hayalinizdeki, prensesi olabilirsiniz. Taşlı işlemelere sahip prenses gelinlik özellikle ihtişamı ve gösterişi sevenler tarafından ilgiyle tercih edilir. Prenses gelinlik tasarımları, eteklerinin kabarık olduğu modellerdir.

2020 Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

Taş işlemesinin ise üst ya da alt bölümünde farklı işlemlere sahip modelleri bulunur. Gelinlik modelinin genelinde yoğun şekilde kullanılan taş işlemeleri olan tasarımlarda mevcut. Bu gibi daha sayısız ince ayrıntıya sahip gelinlik modeli bulunur. Aklınızı çok karıştırmamak için, öncelikle nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verebilirsiniz. Böylelikle bu özelliklere sahip gelinlik modellerini incelemeniz daha doğru karar almanıza yardımcı olur. Tabii özel dikimi yaptıracaklar her ayrıntısını şahsi isteklerine göre, beğendikleri bir modele göre belirleyebilir.

Taşlı Prenses Gelinlik Modeli 2020

Başlıklar

Taşlı Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik tercihinde öncelikle gelin adayının zevki öne çıkar. Ardından ise düğün mekanı dikkat çeker. Çünkü kır düğünü ile kapalı bir ortamdaki gelinlik aynı özelliklere sahip olmayabilir. Kır düğününde daha sade çizgileri tercih etmeniz uygun olacakken, kapalı bir yerdeki ya da benzeri bir ortamda ihtişamlı tercihler yapabilirsiniz.

2019 Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

Taşlı prenses gelinlik modelleri, kabarık etekleri ve taş işlemeleri ile dikkat çeker. Tül kabarık etekli prenses gelinlik modellerinde, taş işlemeler daha çok üst bölümünde olabilir. Saten etekli kabarık eteklerde ise taş işlemeler, üst ve alt bölümünde kullanılan modelleri mevcuttur. Sizlerde zevkinize hitap eden bir modeli bu yönde belirleyebilirsiniz.

Taşlı Prenses Gelinlik Modeli 2019

Taşlı Güpürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Güpür detaylı gelinlikler, her zaman zarif olmayı sevenler için öne çıkar. Tabii dantelin özelliği burada önemlidir. Zarif bir görünüm için, ince dantelli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde kaba güpürlü gelinlik modeli hoş bir görünüm oluşturmaz. Aynı şekilde taşlı bir gelinliği düğün mekanına göre de düşünmenizi öneririz. Taşlı prenses gelinlik modelleri, yoğun taş işlemelere sahipse özellikle kır düğünleri için tabii ki uygun olmayacaktır. Ayrıca taş işlemeleri gelinliklerin ağırlık oranını da düşünmeniz gerekir. Bu gibi detayları göz önüne alarak doğru gelinlik modeli tercihinizi yapabilirsiniz. Tüm ince ayrıntıları bir arada düşündüğünüzde, gecenin ışıltılı ve zarif prensesi olabilirsiniz.

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri, kabarık eteklere sahip tasarımlardır. Tül etek modelleri, saten etek modelleri ya da sadece güpürlü etek modelleri bulunabilir. Zevkinize göre ve içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gelinlik modelini tercih etmenizi öneririz. Böylelikle hoş ve zarif görünümünüzle göz doldurabilirsiniz.

Taşlı Prenses Gelinlik Modeli

Taşlı prenses gelinlik modelleri, özellikle kapalı mekan düğünleri için doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca gelinlik modelinde, taş yoğunluğunun göz yormaması da önem taşır. Kabarık etekli prenses gelinlik modellerinin, birbirinden özel taş işlemeli gelinlik modelleri mevcuttur. Her gelin adayının zevkine hitap eden bir modelinin olduğunu söyleyebiliriz.

[haber id=”47262″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.