Kadın ve Moda

Prenses Gelinlik Modelleri

11.11.2019
Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın tarzına ve hayallerine göre farklı gelinlik modeli vardır. Kimileri prenses gelinlik modelleri ile kendini o gün prenses gibi hissetmek isteyebilir. Kimileri ise daha sadece çizgilere sahip bir gelinlik tercih edebilir. Tabii ki tamamen kişinin tarzı ve zevkine göre değişir. Piyasada birbirinden özel gelinlik modelleri bulunur. Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik modeline ulaşmak bu nedenle kolay. Tabii isteyenler zevklerine göre özel bir tasarım gelinlik diktirebilir.

Taşlı Prenses Gelinlik 2020

Bu konuda da hazır gelinlik modellerinden yardım alabilirsiniz. Prenses gelinlik tarzları; taşlı, kabarık gelinlik, güpürlü, kabarık taşlı gibi farklı özelliklere sahip modelleri içerir. Prenses model gelinlikler özellikle, ihtişamı seven gelinlere önerilebilir. Ayrıca bu tarz gelinlik modelleri, belinizi ön plana çıkarır ve basen bölgenizi kapatır. Bu gibi avantajlı özellikleri nedeniyle de değerlendirebilirsiniz.

Taşlı Prenses Gelinlik 2019

Prenses gelinlik modelleri; ihtişamlı dantellere sahip kuyruklu, kabarık etek prenses gelinlik, kabarık etek düşük omuzlu gelinlik, dantelli kabarık etekli saten gelinlik, kollu kabarık etekli işlemeli M yaka gelinlik, kalp yaka straplez gelinlik, pileli prenses gelinlik, illüzyon yaka gelinlik, kabarık dantel katlı gelinlik gibi birbirinden farklı özellikleri kapsayan ayrıntıyı sizlere sunar.

Zevkinize göre ince detaylarını belirleyebilir ve size en uygun olan prenses gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Dantelli, kuyruklu, kabarık etek, işlemli, taşlı, sırt dekolte, uzun kol, M yaka, kalp yaka, straplez gibi detayların her biri ile prenses gelinlik modellerini zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.

Başlıklar

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Taşlı prenses gelinlik modelleri, ihtişamlı taşların beyaz ile buluştuğu hoş çekici parçaları oluşturur. Gösterişli olan bu gelinlik modelleri özellikle ihtişamı ve dikkat çekmeyi seven gelinler için tavsiye edilebilir. Ama tabii taşları yoğun olursa taşımakta biraz zorlanabilirsiniz. Bu nedenle bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Taşlı gelinlikler, dantel ile hoş bir tasarım sunar.

Taşlı Prenses Gelinlik

Dantelli taşlı kabarık etek gelinlikler, taşı kuyruklu prenses gelinlik tasarımları, sırt dekolteli taşlı a kesim gelinlik modelleri gibi farklı detayları bir arada sunan modelleri mevcuttur. Önemli olan sizin zevkinize ve tarzınıza hitap etmesidir. Tabii ki gecenin prensesi olarak nasıl olmak istediğinize iyi karar vermenizde önemli.

[haber id=”47266″]

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Günümüzde sayısız gelinlik modeli ve özel tasarımları bulunur. Bu nedenle çoğu zaman gelin adayları, gelinlik tercih etmekte zorlanabilir. Doğru kararı verebilmeniz için, öncelikle ne istediğinize karar vermenizi önerebiliriz. Kabarık bir gelinlik mi, düz A kesim mi ya da taşlı, sade gibi farklı özellikleri sayabiliriz. Gelinliklerde iki farklı çizgi bulunur diyebiliriz. Kabarık etekleri ile prenses gelinlikler bir de daha düz çizgilere sahip gelinlikler. Tabii her birinin kendi içinde farklı özellik ve modelleri bulunur.

Prenses Gelinlik Tesetür

Kabarık prenses gelinlik modelleri de, hayatlarında en güzel günlerinde genç kızların kendilerini prenses gibi olmasını sağlar. Kabarık etek gelinliklerin de kendi içinde; kuyruklu, taşlı, boncuk işlemeli, dantelli, saten, sade gibi farklı detayları bulunur. Sadece eteği diğer gelinliklere göre daha kabarıktır. Kabarıklığını da yine sizler ayarlama şansına sahip olursunuz.

[haber id=”47264″]

Güpürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Güpürlü detaylara sahip gelinlik modelleri de farklı dantelli modelleri ile karşımıza çıkar. Gelinlik modellerinde Fransız danteli genellikle herkes tarafından duyulan bir özelliktir. Güpürlü detaylarını yoğun bir şekilde kullanıldığı gelinlikler, yine ihtişamı ve zarafeti sevenler tarafından tercih edilir. Güpürlü prenses gelinlik modelleri; dantel çizgisinin kabarık eteklerle buluştuğu bu görsellik, romantik bir havayı bizlere sunar. Her dönem ve mevsim tercih edilebilir.

Sizlerde romantik bir duruş istiyorsanız, güpürlü kabarık gelinlikleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca avantajlı bir özelliği ise kabarık etekleri ile bütün vücudu saran etekleri, her vücut yapısına uyumlu bir hale getirilebilir. Bu nedenle fazla kilo sorunu yaşamadan tercih edebilirsiniz.

[haber id=”47263″]

Kabarık Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Kabarık eteklere sahip gelinlikleri bir de taş işlemeleri ile bir arada düşündüğünüzde, ihtişamlı bir prenses olacağınızı söyleyebiliriz. Kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri; M yaka, kayık yaka, ince askılı, sırt dekolteli, straplez yaka gibi ayrıntılara sahip gelinliklerde, taş işlemelerinin öne çıktığı modellerdir. Taş işlemesinin, eteklerde ya da üst bölümünde olduğu farklı modeller mevcuttur.

Prenses Gelinlik Modelleri 2020

Ayrıca zevkinize göre taş işlemelerinin gelinliğin tamamına da uygulayabilirsiniz. Tabii taşın yoğun olması demek daha ağır olacağını gösterdiği için, buna da dikkat etmenizi öneriyoruz. Kabarık etekli taş işlemeli gelinlikler ile göz kamaştıracağınızı söyleyebiliriz. Sırt dekoltesi, kuyruk, kayık yaka gibi özelliklere sahip farklı modelleri de mevcuttur.

Ya da zevkinize göre hayalinizdeki gelinliği, kabarık taşlı prenses gelinlik modelleri doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Çünkü piyasada sayısız taşı ve kabarık gelinlik modeli mevcuttur. Özellikle özel dikim gelinlik yaptırmak isteyenler, zevklerine göre taş işleme yoğunluğunu bu yönde ayarlayabilir. Kabarık ve taş işlemesinin dengeli bir şekilde olması sizi daha gösterişli ve zarif gösterecektir.

Bu nedenle her ikisinde de uyumu yakalamanızı öneririz. Böylelikle özel gününüzde kendinizi zarif bir prenses gibi hissedebilirsiniz. Prenses gelinlikler, birden fazla özelliği bizlere sunduğu için tabii ki karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden gelinlikleri araştırırken, zevkinizi ön plana alarak gelinlikleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde, ne istediğinize karar vermekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Tabii her gelinlik modeli ile gecenin prensesi olacağınızı söyleyebiliriz.

[haber id=”47265″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar