Kadın ve Moda

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

20.12.2015
Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Taşlı abiye elbise modelleri öncelikle çok şık örneklerle dolu olan resim galerimiz olduğunu söyleyelim. Buradaki taşlı abiye örnekleri arasından biz en güzelleri belirledik. Sizden de aynı şekilde sıralama istiyoruz.

Taşlı abiye elbise modelleri hem çok fazla stilden hem çok fazla renkten hem de çok fazla farklı başka etkenlerden oluşuyor. Biz alt taraftaki galerimizi, tüm bunları göz önünde bulundurarak hazırladık. Uzun taşlı abiye elbise modelleri yanı sıra kısa taşlı abiye elbise modelleri ve askılı taşlı abiye elbise modelleri şeklinde farklı stilleri görebilirsiniz. Renk olarak da kırmızı ve siyah gibi sık tercih edilen renkler dışındaki tonlara da ağırlık verdik, diyebiliriz. Zaten galerimize baktığınızda hepsi için oldukça hoş yorumunu yapacağınızı düşünüyoruz. Fakat aralarından çok daha şık ve öne çıkanlar da mutlaka olacaktır. Biz oylarımızı üç adet modelden yana kullandık ve galerinin aşağısında yorumumuzu yaptık. Ayrıca internet sitemizin diğer konularından da bazılarını sizlere sunuyoruz.

Kırmızı abiyeler Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Bir başka abiye konumuz Abiye Modelleri ve Fiyatları

Abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Abiye topuzlar Abiye Topuz Saç Modelleri

Taşlı Abiye ve En Güzelleri

Taşlı abiye modellerini gördünüz ve en güzelleri ile ilgili bir fikriniz olduğunu düşünüyoruz. Bizler üç adet modeli belirledik ve diğerlerinden çok daha güzel elbiseler olduğu kanısını taşıyoruz. On bir numarada yer alan kısa taşlı abiye için en iyi bulduklarımızdan birisi olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Boyundan askılı bu mini model, bizim üç güzel taşlı abiye modeli sıralamamıza girmeyi başardı. Galeride iki numaradaki model sizlerin de dikkatini mutlaka çekmiştir. Belki ilk sırada olmalı bu model. Üç model seçemeyip tek modelle yetinmiş olsaydık, belki de bu model öne çıkacaktı. Üç ve beş arasında kaldık ve karar veremedik. Bu kararı sizlere bırakmak istedik. Bizim oylarımız bu şekilde oldu. Sizler de yorum alanından, en şıkları seçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar