Kadın ve Moda

2015 Abiye Elbise Modelleri

24.12.2014
2015 Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler denince akılda ilk canlanan kabarık, tüllü ve bol taşlı modellerdir ancak 2015 abiye elbise modelleri bu tarzdan oldukça uzakta. Daha şık, zarif ve tüm bu şıklık taşlardan, ışıltıdan uzak bir şekilde elde edilmiş. Genel olarak çok özel davetlerde tercih edilen abiye elbiselerin seçimi çok önemlidir. Vücudunun kalıbına uygun, renge uygun ve en önemlisi gidilecek ortama uygun olması çok önemlidir. 2015 abiye elbise modellerinde hem uzun hem de kısa elbiseler görebilirsiniz. Uzun elbiselerde en dikkat çekici özellik derin ve uzun yırtmaçlar. Ayrıca omuzlarda pencereler ve omuz bölgesinin vurgulanmış olması da dikkat çekici özelliklerden ikisi.

Başlıklar

2015 Uzun Abiye Elbise Modelleri

2015 abiye elbiseler modellerinden uzun elbiselerde; yırtmaçlar, balık etekler ve omuz detayları ön planda bulunuyor. Güpürlü ve dantelli zarif elbiseler 2015 sezonunun en dikkat çekici türleri olacak gibi duruyor. Elbiselerde omuzlarda kullanılan taşlar, pencereler ve güpürler de çok dikkat çekici.

2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Kısa abiyelerde eskiden olduğu gibi rengârenk bir görüntüden uzak ve çok zarif. Kısa elbise modellerinde omuz ve göğüs bölgesinde kullanılan detaylar göze çarpıyor. Taş kullanımından ziyade, danteller, deri detayları daha çok tercih edilmiş. Katılacağınız davetin türüne ve gideceğiniz mekâna göre 2015 abiye elbise modellerinden hangisini giyeceğinize karar vermelisiniz. Önceki yılların aksine elbiselerin grisi yok. Yani ya kısalar ya uzunlar, boy karmaşası yaşanmıyor. 2015 abiye elbise kombini ve 2015 abiye elbise fiyatları için sitemizde abiye elbise modellerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar