Kadın ve Moda

Siyah Opak Çorap Kombinleri

08.01.2021
Siyah Opak Çorap Kombinleri

Siyah opak çorap kombinleri kış ve bahar mevsimin de sıklık ile de tercih edilmektedir. Siyah opak çorapları kullanılırken neon ve beyaz renk tonları kullanmamanızı tavsiye etmekteyiz. SiyahoOpak çoraplar genellik ile koton yani ( Pamuk karışımları olan) iplikten elde ediliyor. Fiyatları ise 20 tl civarın da olmaktadır. En çok mini etekler tercih ediliyorlar ve de birlikte yaşınıza göre şort ve elbise ile de kombinlemektesiniz.

Etek, elbise ve şort giyebilmeniz için kışın soğuğundan da koruyan ve de tarz görünen bir trend olmaktadır. Siyah opak çorap ya da biraz ince çoraplar ile gece ya da gündüz dilenilen şekiller de kullanmalısınız. Çoğunlukla da Türkiye’de kadınlar renkli çoraplar da ve yerine tek renk tonu ( siyaj renk ) tercih edilmektedir.

Sonbahar- Kış mevsimin de en yakın dostunuz koyu renk tonu opak çoraplarıdır. Özellik ile de siyah opak çoraplar sizi pek çok dertten kurtarmaktadır. Fakat bu çoraplar da en basitini, en sadesi de çok da hafife almamak gerekmektedir. Siyah opak çorap nasıl kombinlenicek sorusu her gün cevabını aradığınız moda sorularından da herhangi birisi kadar önemli bir soru olmaktadır. Bundan dolayı da olsa gerek her sene sonbahar kış koleksiyonların da görücüye çıktığı zaman da modacılar üşenmez ve de siyah opak çorap ile kombinlenerek bir kaç parçayı mutlaka defile ve kataloglarına eklemektedirler.

2021 Siyah Opak Çorap ile Kombin

Etekler ile Nasıl Giyilmektedir?

Etek renk tonu tercihi genellik ile de siyah olmak ile birlikte tabii ki farklı renk tonları da ( beyaz ve parlak neon renkler hariç ) ile de kullanabilirsiniz. Etek boyu çoğunluk ile de kısa hatta mini tercih edilmektedir. Deri etekler ile özellikle de kış ayların da son derece güzel kombinler elde etmiş olursunuz.

2021 Siyah Opak Çorap Kombin

Opak Siyah Çorap İle Şort Giymek

Opak ten renk tonu gösterilmeyen çorapların genel ismidir. Mini etek ve opak siyah çoraplar ile de gayet uyumlu durur, şort ve opak siyah çorapları çok rüküş görünmektedir. Ayrıca mini şortlar ile de çıplak bacaklarınıza daha çok yakıştığını da söyleriz. Çoğunlukla da 25-28 yaşına kadar olan kadınlar da daha çok yakıştığından özellik ile de 18-20 yaş genç kızlar da çok güzel durduğu söylenmektedir.

[haber id=”41423″]

İş Kıyafetlerin de Siyah Çorap

Çalışan iş kadınlar genel olarak acele ile kıyafetlerini eşleştirmek ile ve de çoğunlukla da ilk buldukları ince çorap ya da opak çorap ile elbise veya eteklerini giymeye çalışırlar. Acele kararlar kadınları hataya sürüklemektedir. Elbise ve etekler de genel izlenim çok önemli ve de külotlu çoraplar ile de doğru bir şekil de kombinlenmektedir. Kış mevsimin de siyah taytlar ile de yine mini etekleri birlikte giyersiniz ama tayt çorap gibi esnek olmalıdır ve de vücudunuzu iyi sarması gerekmektedir. Bu gün sizler ile elbise ve etek ile çorap ve de tayt birleşiminin en doğru yollarından da ve bilmeniz gereken temel ipuçlarından bahsedilmesi gerekir.

2021 Siyah Opak Çorap Kombini

• İlk olarak herhangi bir elbise ve de ayakkabı ile eşlenen ince çoraplar da birden çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar cilt tonu ile iyi eşleşen ve bacakları daha pürüzsüz ve daha yumuşak hale getirmiş olan çoraplar olmalıdır. Aceleniz var ise en iyi seçenekler bulunması için için önceden de ayarlamanız gerekmektedir.

• Eğer ki ince çoraplarınızın renk tonu parlak ise ,daha iyi bu zaten uzun süredir de moda olarak kabul edilmektedir, eğer ki siz kötü bir çorap seçmek istemiyor iseniz cilt tipiniz daha koyu renk tonların da ince çorapla, asla tercih etmemelisiniz. Eğer ki çorap renk tonu ciltlerinizin doğal tonuna maksimum yakın değil ise giymemelisiniz.

• Bu dar bir elbise için, altından çorabın üst çizgi izlerinden belli olmaması için kesintisiz olan külotlu çoraplar kullanmanız gerekir.

• İş tarzların da file dokulu ya da desenli çoraplara izin verilmemesi gerekir. Bir iş takım elbise modeli için seçilen çorap renk tonu, pürüzsüz olan, yumuşak olan ve de mat tasarım olan ile doğal doku ile birlikte nötr olması gerekir.

• Klasik mini siyah elbise modelin de görsel olarak eşleşme olan desenli çoraplar ile bacaklarınızın görünümünü uzatmış ve mükemmel bir görünüm vermiş olacaktır.

Siyah Opak Çorap Kombinler

• Eğer ki koyu renk tonun da ayakkabı ile birlikte koyu renk tonun da bir elbise giyerseniz şeffaf ince çoraplar ile daha çok uyumlu olmaktadır. Kış mevsimi için ise yarı saydam olan siyah ince çorap çeşitleri içinden seçersiniz.

• Fakat şimdi sonbahar mevsimin de kalın siyah tayt ve de siyah opak çorap ile güpürlü ve de dokulu etekleri giyersiniz. Ayakkabının renk tonu tercihen tayt renk tonu ya da etek tonu ile uyumlu olması gerekir.

2021 Siyah Opak Çorap ile Kombinler

• Asla siyah tayt ya da ten tonun da ki tayt ile beyaz çizmeleri giymemelisiniz. Daima siyah bot olanları tercih etmelisiniz.

• Ayrıca da beyaz tayt ve de çoraplar, bacakları görsel olarak genişletip, bundan dolayı da ince bacaklar istiyor iseniz koyu gri renk tonu, siyah renk tonları çorap ve de tayt ya da koyu lacivert olan, kahverengi olan, koyu yeşil olan, vb gibi renk tonları seçmeniz gerekmektedir. Koyu renk tonlarının diğer avantajları bacaklarınızı uzun göstermesi olmaktadır.

[haber id=”27925″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.