Kadın ve Moda

Tesettür Nişanlık Yeni Modeller

18.07.2019
Tesettür Nişanlık Yeni Modeller

Nişan kıyafeti seçimi kadınların üzerinde özenle durdukları konular arasında nişanlanacak kızlar için ilk sıralarda yerini almaktadır. Dikkatli bir seçim ve güzel bir zevk sonucunda hayatınızın özel anlarından biri olan nişan töreninde çok daha bir şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tesettür nişanlık modelleri de kızların büyük bir titizlik göstererek seçtikleri elbiseler arasında yerlerini alını almaktadır. Tesettürlü nişan kıyafetlerinde hem renk olarak hem de model olarak yapılan farklılıklar bu abiyeleri birbirinden ayıran en önemli özelliktir.

[haber id=”3459″]

Tesettüre sahip olan kadınlar nişanlanmak istediğinde doğal olarak kendilerine uygun tesettürlü modeller aramaktadır. Ancak bu arayış nişanlık seçimi ve ya gelinlik seçimi de olsa diğer açık kadınlara göre biraz daha zorlu bir süreçtir. Tesettür ruhuna uygun olan tesettür nişanlık modelleri diğer açık nişanlıklara nazaran sayıca daha az model bulundurduğu bilgisinden dolayı tesettürlü kadınların çok fazla seçenekleri yoktur.

Tesettür Nişanlık Yeni Modeller

Fakat artık son yıllarda bu talepler git gide artış gösterdiği için buna doğru orantılı olarak tesettürlü kadınlara özel tesettür modeller de daha fazla üretilmeye başlandı. Bu talebin artmasıyla birlikte de tesettür markaları ve diğer tekstil firmaları en az açık kadınlara özel üretilen elbise modellerine verdiği önemi artık tesettür elbise modellerine de vermeye başlamıştır. Eski yıllarda kapalı kadınlara özel nişanlık, özel davet elbisesi gibi tesettürlü elbiseler bulmak çok zor iken artık eskiye göre daha fazla çeşit bulunabilir bir haldedir. Ve modern tesettür nişanlık modelleri de aynı şekilde bulunmaktadır.

Yeni Tesettür Nişanlık

Özellikle ünlü tesettür giyim markaları tesettür ruhuna uygun ve son derece şık tesettür abiye modelleri tasarlayarak kapalı kadınların beğenisine sundular ve hala da sunmaktadırlar. Bu markaların ve bunlar haricinde tasarımcı firmalara da ulaşmak ister iseniz bunlara internet sitelerinde kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ve bu sitelerde bulunan tesettürlü kadınlara özel üretilmiş ve tasarlanmış elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Ve bunun yanı sıra çok beğenip sipariş vermek ister iseniz ve ya internetten olmaz canlı bir şekilde üzerimde görmem diyenlerden iseniz hem adres hem adres hem de telefon numarası gibi birçok iletişim numarasını edinebilirsiniz. Nişanlık modeli seçiminde bu markaların sitelerine göz atabilirsiniz.

2019 Tesettür Nişanlık Tasarımları

Bizler ise tesettürlü olan ve evlilik öncesi nişan aşamasında olan kızlara tesettür nişanlık modellerinde neyin olması gerektiğini anlatıyor olacağız. Tesettür kadınlar tesettürlü modellerinde seçim yaparken dikkat etmeleri gereken detayları burada paylaşıyor olacağız. Ve tesettürlü kadınlara özel piyasaya son çıkan tesettür nişanlık modellerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

[haber id=”30150″]

Başlıklar

Tesettür Model Nişanlık Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nişan, düğün, mezuniyet töreni ve ya özel günlerde kullanılan abiyeler oldukça güç parçalardır. Bunun sebebi de sade mi yoksa abartılı mı olması gerektiği bilinemeyebilir. Bunun yanı sıra tesettürlü modellerin seçimini yaparken dikkat edilmesi gerek unsurlara değineceğiz.

• Tesettür nişanlık modeli seçiminde vücut ölçünüz çok önemli bir unsur teşkil etmektedir.

• Tesettür modeline göre aksesuar seçimi de oldukça önemli bir noktayı oluşturmaktadır.

Tesettür Nişanlık Modeli Seçiminde Vücut Ölçünüz Çok Önemli Bir Unsur Teşkil Etmektedir

Tesettürlü kızlar gelinlik ya da nişanlık modeli seçimi yaparken muhtemel bir olasılıkla hayatınız boyunca ilk kez ve bir kez giyeceğiniz için bu seçim sizin oldukça fazla önem arz etmektedir. Tesettür giyimiyle giyinen kızların diğer açık kızlara göre daha çok dikkat etmesi gerektiğini de söylemek de yanlış olmayan bir söylem olarak düşünüyoruz. Tesettürlü ve evlilik öncesi bir adım olan nişanlanma aşamasında olan kızlar nişanlık seçiminde çok dikkatli davranmalıdır. Ama dikkat edilmesi gereken püf noktalar aşağı yukarı gelinlik seçimi ile aynı şekilde baş göstermektedir.

Tesettür Nişanlık Tasarımları 2019

Bir kadın her zaman için kendi vücut ölçülerini bilmeli ve kendi vücudunu tanımalıdır. Ve kendi vücut şekline uygun bir elbise seçimi yapmalıdır. Hal böyle bir durumdayken de tabi ki tesettüre sahip kadınlar buna bir tık daha önem vermek durumdadırlar. Çünkü hem modern bir görüme sahip olmak hem kendisine yakışanı giymek hem de tesettür ruhundan kopmamak ve devam ettirmek adına bir kıyafet seçimi yapılması gerekmektedir.

Tesettür Modeline Göre Aksesuar Seçimi De Oldukça Önemli Bir Noktayı Oluşturmaktadır

Nişanlık modeline uygun aksesuarları da unutmamak gerekmektedir. Bu aksesuar seçimlerini de kendi nişanlık modelinize uygun bir şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Ve birebir ahenk içinde olanları seçmenizi ve size yakışan aksesuarı kullanmanızı öneriyoruz. Bazı kadınlar her ne kadar çok şık aksesuar kullansa da kıyafete bir türlü uyum sağlayamadıkları için hiç de hoş durmayıp kıyafeti ve aksesuarları yeterince göstermediğini söyleyebiliriz.

Bu nedenle tesettür nişanlık modelinize uygun renkte ve çok abartı olmayan bir nişan ayakkabısı seçmelisiniz. Ve diğer aksesuarları da seçmek size ayrı bir şıklık ve elegant bir görünüm kazandıracağına emin olabilirsiniz. Ayrıca çok abartı ziynetlerden ve çok pırıltılı yani dikkat çeken aksesuarlardan kaçınmanızı önermekteyiz. Unutmayın ki tesettür giyiminde fazla abartıya kaçmadan da oldukça şık ve modern bir görünüm elde edebilmek mümkündür.

Tesettür Nişanlık Tasarımları

En Çok Tercih Edilen Renkler

Tesettür nişan elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında bordo ve lacivert ön planda görülmektedir. Ancak bu renkler tek olarak tercih edilmemektedir. Tek renk kullanım yerine birbirini tamamlayan ya da birbirine zıt olan renklerin kombin haline getirilmesi ile ortaya çıkarılan modeller abiyeleri almak isteyen tesettürlü kızlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Mürdüm rengi olarak bilinen ve biraz mora kaçan renklerde hazırlanan abiye kıyafetlerin kaftan kısımlarında altın ve ya gümüş rengi işleme sırmalar kullanılmaktadır. Hem elbisenin özel güne uygun daha ağır bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar