Kadın ve Moda

Salaş Topuz Modelleri

01.07.2019
Salaş Topuz Modelleri

Kesinlikle her kadının en sevdiği saç modelleri arasında yerini almaktadır. Hem kolay hem pratik ayrıca şık havalı güzel bir görünüme sebep olur ve her kıyafete de uydurulabilecek bir saç modeli. Evde oturduğunuz yerden yapılan, yaptığımız o sıradan basit salaş topuzu dışarı çıkarken bir türlü yapmayı beceremiyoruz. Ayna bile kullanmadan yaptığımız ev topuzunun güzelliğini herkes bilmektedir. Şimdi o özenmeden kolaylıkla yaptığımız salaş topuzun sırlarını seninle paylaşacağız. Kusuru olmayan ev topuzu dışarı çıkarken nasıl yapılacak? Farklı salaş topuz modelleri ilham alıp sen de bu modelleri denemek isteyebilirsin.

Yeni Salaş Topuz Modelleri 2019

Unutmaman gereken, önemli olan çok fazla özen göstermeden yapmandır. Salaş topuz modellerini özel davetler de de tercih edersin. Bunun için de saçlarını önce saç köpüğü ile dalgalandırman gerekir. Daha sonrasın da saçlarını ensede topuz yaparak ayrıca topuzunun da ucunu tel toka ile sabitlemelisin. Saçlarının salaş görünüm elde etmesi için önlerden ince tutamlar çıkarman gerek. Daha sonrasın da da bu tutamları dalgalandırarak kusursuz muhteşem bir gece topuzu elde etmiş olursun.

Yeni salaş Topuz Modelleri

İstediğin gibi güzel havalı bir görünüm için bir dağınık topuz elde etmek istiyorsan bu yazımız tam senin için yazılmış demektir. Ev de oturduğumuz yerden denediğimizde elde ettiğimiz o güzel harika dağınık topuzunu, dışarı çıkarken bir türlü yapamayız hep. Sen de kesinlikle aynı dertten şikayetçi isen bu kulübe hoş geldin o zaman.

2019 Yeni Salaş Topuz Modeli

Salaş dağınık topuz modelleri anlatacağız, sana en çok yakışan dağınık saç modellerini tanımak istiyorsan bu yazı tam senin istediğin gibi. Salaş dağınık saç topuz modelleri denilince aklına sadece ev topuzu gelmemeli. Bu yazımız da doğal topuz tarz modellerini, kolay topuz yapımı işlemi ve topuz yaparken dikkat etmen gereken noktaları öğreneceksin. Kusursuz muhteşem bir dağınık topuz elde etmek için ihtiyacın olan ilham kaynaklarını ve önemli noktaları seçtik.

Yeni Salaş Topuz Modeli 2019

Başlıklar

Saç Topuz Püf Noktaları

Salaş dağınık topuz püf noktaları, bu modellerini uygularken saçlarınızı sıkı sıkı toplamamalısınız. Bu nedenle evde otururken yaptığımız topuz daha güzel olmaktadır. Saçlarınızı gevşek ve rahat bir şekilde toplayarak topuz yapmanızı öneririz. Böylelikle topuz modelinin çok daha doğal görünmesi sağlanacaktır. Saçlarınızı rahat bir şekilde topladığın zaman da, gün içinde bozulacağını düşünebilirsiniz. Merak etmeyin, onun da çözümünü bulduk. Tel toka yardımı ile topuzunun diplerini sabitleyerek saçının bozulmasını engellemiş olursun.

Yeni Salaş Topuz Modeli

Salaş Dağınık Topuz Modelleri İçin Öneriler

Salaş dağınık topuz modelleri için öneriler verecek olursak. Nemli saçlarınıza şekillendirici saç köpük uygulayın ve sonrasın da, şekillendiricinin eşit şekilde dağılması için saçlarını nazikçe taramalısınız. Saçlarınızı kuruduktan sonra saçlarınızı tepede atkuyruğu şekli vererek, saç uçlarına hacim veren spreyi uygulamalısınız . Saçınızı lastik tokanın etrafına sararak tel tokalarla sabitleyip işlemi bitirin bu kadar.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar