Kadın ve Moda

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

25.01.2016
Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Saks mavisi abiye elbise modelleri için en iddialı olan örnekleri görmeniz için galerimizde en şık olanlara yer vermek istedik. Tabi bu da yetmedi ve bizlerin oylaması sonucunda en güzel dörtlüyü ortaya çıkardık ve konumuzun sonunda yorumladık.

Saks mavisi abiye elbise modelleri arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız, ciddi anlamda zorlanacağınıza inanıyoruz. Bunun nedenini ise en iyi alttaki galeride bulabilirsiniz. Bu kadar güzel ve iddialı örneği sizlere sunarken bir de galeri altında yorum yaptık ve dört tane modeli en güzel olarak belirledik. Oylamayı moda editörlerimiz yaptı ve en beğendikleri modelleri listelediler. Aynı fikirde olmak da aynı şekilde zor olacak ama belki de sizinle aynı elbiseleri en güzel olarak nitelendirmişizdir. Sitemizde çok sayıda başka yazıyı ve galeriyi de inceleyebilirsiniz. Onlardan bir kaçını linklendirdik ve de sıraladık. Tıklarsanız rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Saks Mavisi Elbise Kombinleri

En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Uzun Siyah Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Saks mavisi abiye elbiseler için söylemiş olduğumuz gibi zor bir seçim yaptık. Bu modellerden sadece dört tanesini en güzel olarak belirledik. Oylama sonucunda bu dörtlü, en güzel saks mavisi abiye elbiseler olarak belirlendi. Burada unutulmaması gereken konu, kısa saks mavisi abiye veya uzun saks mavisi abiye elbise gibi ayrı bir seçim değil, genel bir analiz yapıldı. Galeride bir numara olan model, listemizde de bir numara olmayı başardı. Bu model en güzellerden birisi oldu. On üç numaradaki modeli de yine en güzel saks mavisi elbise modellerinden birisi olarak seçtik. Dokuz numaralı model olan balık kesim saks mavisi abiye örneği de bizlerin listesine girmeyi başardı. Dört numaradaki modeli de seçerek listeyi tamamladık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.