Kadın ve Moda

Renkli Örgü Eldiven Modelleri

29.12.2013
Renkli Örgü Eldiven Modelleri

Değerli örgü sever takipçileri bu makalemizde sizlere renkli örgü eldiven modellerinden bahsedeceğiz. Örgü eldiven modellerini en sık kullandığımız dönemler bildiğiniz gibi soğuk kış aylarıdır.

Kendimizi, eşimizi ve çocuklarımızı kışın sert soğuğundan korumak için el örgüsü eldiven modelleri örer ve onlara hediye ederiz. örgü eldiven örneklerini sadece eşimize ve çocuklarımıza değil bir çok dost ve sevdiğimize de örerek hediye edebiliriz.

Ördüğümüz eldiven modellerinin içerisinde bir çok farklı türde eldiven örme seçeneğimiz var. Bunların başında ise renkli örgü eldiven modelleri gelmektedir. bayanlar için açık renklerde örgü eldiven örnekleri seçebiliriz. erkeklere öreceğimiz eldiven modelleri ise genellikle erkeklerin tabiatına uygun renkler yani koyu renkler tercih edebiliriz.

Örgü modasının ilk akla gelen örgü modellerinden biri olan örgü eldiven modelleri tercihleri için çocuklarımızda ise daha eğlenceli örgü eldiven modelleri seçilebilir. Ama bir kaç renkten oluşan renkli eldiven modelleri yine çocukların fazlaca ilgisini çekecektir.

Renkli örgü eldiven örerken dikkat edilmesi gereken en temel kural seçeceğimiz renkli ipliklerin bir biri ile uyum içerisinde olmasıdır. Bunun dışında tabi ki kime örüyorsak el ölçüsünü tam olarak bilmemizde yine öreceğimiz renkli örgü eldiven modelimizin örülme amacına uygunluğu sağlanmış olacaktır.

Aşağıdaki renkli örgü eldiven modellerimize göz atmanız eldiven tercihinizde size yardımcı olacaktır. İyi örgüler diliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. şaziye dedi ki:

    renkli eldiven modelleri çok güzel özellikle bayanların zevklerine göre göre seçilmiş örnekler çok beğendim.

  2. sezen dedi ki:

    renkli örgü eldiven modellerinin fiyatlarını öğrenmek istiyorum.

  3. nermin dedi ki:

    renkli parmaksız eldiven modelleri bu yıl daha çok kullanılıyor. O yüzden bende almak istiyorum ama bu modelin aynısını bulabilir miyim.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar