Kadın ve Moda

Güpürlü Prenses Gelinlik Modelleri

11.11.2019
Güpürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Güpürlü detaylara sahip birbirinden özel gelinlik modeli vardır. Her biri farklı çizgisi ile dikkat çeker. Kabarık etekli, taşlı, boncuk işlemeli gibi daha birçok özelliğe sahiptir. Günümüzde sayısız denilebilecek kadar gelinlik modeli olduğu için, zevkinize hitap eden modeli bulmanızda kolay. Güpürlü prenses gelinlik modelleri ise tabii ki kabarık etekleri ile dikkatleri üzerine çeker. İhtişamı ve zarafeti sunan dantel detayı doğru bir şekilde işlendiğinde sizlere hoş bir zariflik katacaktır.

2020 Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Ayrıca güpür detayının kabarık etekle bir arada olması, romantik havayı daha da artırır. Avantajlı diyebileceğimiz bir özelliği ise kabarık eteği ile tüm vücudu sarmasıdır. Bu nedenle fazla kilolarından şikayet eden gelin adayları da gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Başlıklar

Güpürlü Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Taş işlemeleri ve güpür detayına sahip prenses gelinlikler, gözleri üzerinize çekecektir. Dikkat edilmesi gereken ise taş işlemelerinin gelinlikte iyi ayarlanmasıdır. Çok yoğun şekilde kullanılan taşlar, hem taşımakta zorlanmanıza sebep olur. Hem de ihtişamlı görünmek adına zarif görünümden uzaklaşmanıza neden olur.

Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri 2020

Bu nedenle gelinlik modelini belirlerken bu detaya dikkat etmenizi önerebiliriz. Tabii özel dikim yaptıracaklar bu yönden şanlısıdır. Gelinliğin her detayını isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca tabii ki çok beğendiğiniz ve aldığınız bir gelinliğin üzerinde de genel görünümünü bozmadan oynamalar yapabilirsiniz. Güpürlü prenses gelinlik modelleri sizleri gecenin prensesi yaparken, taşların ışıltısı ile göz kamaştırmanıza vesile olur.

Kabarık Güpürlü Prenses Gelinlik

Kabarık eteklere sahip gelinlikler, prenses gibi olmak isteyen gelin adaylarının ilk önceliğidir. Özel günlerinde kendilerini daha özel ve prenses gibi hissetmek isteyen her gelin adayı, prenses gibi görünmek isteyebilir. Bu adımda da kabarık gelinlikler öne çıkar. Güpürlü prenses gelinlik modelleri de bunlardan biridir.

2019 Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Güpür işlemelerinin yoğunluğu gelinlik tasarıma göre değişebilir. Kimi gelinlik modellerinde üst bölümünde daha yoğun olurken, kimilerinde ise etek bölümünde daha yoğun şekilde güpür tercih edilir. Tabii ki gelinliğin tamamı da güpürlü şekilde kullanılabilir. Bu gibi ince ve özel ayrıntılar, gelin adayının nasıl görünmek istediği ile alakalı bir durumdur.

Kabarık Taşlı Güpürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri, kabarık etekleri ile dikkat çeker. Gecenin prensesi olmak isteyen gelin adayları, özellikle kabarık eteklere sahip gelinliklere yönelir. Kabarık eteklerinin yanı sıra, prenses gelinlik modellerinin birbirinden farklı özeliğe sahip detayları bulunur. Taş işlemeli, boncuk işlemeli, dantelli, sırt dekolteli, uzun kollu, askılı, M yaka, kayık yaka, straplez gibi daha birçok özellik sayabiliriz.

Güpürlü prenses gelinlik modelleri de kabarık gelinlik modelleri arasında dikkat çeken ihtişamlı gelinlik tasarımlarıdır. Özel dikim gelinlik yaptıracaklar bu yönden şanslı olabilir, her ayrıntısını isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Çünkü taşın ve güpürün doğru ve dengeli bir şekilde serpiştirilmesi daha hoş görünmenize yardımcı olur.

[haber id=”47262″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar