Kadın ve Moda

Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

16.03.2017
Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Geleneksel olarak hatırladığımız patikler eski olmaktan çıkıp artık günümüzde çok fazla tercih edilen eşyalar halini aldılar. Gün içerisinde ayakta sağladığı konfor sayesinde bayanlar için vazgeçilmez giyim parçalarından bir tanesi olarak dolaplarda yerlerini alıyorlar. Konforlu olmasının yanında doğal ipliklerden üretilmesi ve el yapımı olması sayesinde sıcak tutma özellikleri de büyük bir artı oluyor. Ev içi kullanımda patik giyerek siz de hayatınıza konfor ve ayaklarınıza sıcaklık katın.

Patik örnekleri örgü modelleri anlatımlı yapılışı başlıklı konumuzda sizlere hem model çeşitliliği hem de anlatımlı yapılışı şeklinde bilgilerin olduğu bir içerik sunacağız. Son olarak da sergilediğimiz patik modellerinden en güzel ilk iki ve en sevmediğimiz ilk ikiyi oluşturacağız.

Patik örnekleri örgü modelleri anlatımlı yapılışı şeklinde konuyu hazırlarken, örgü patikler için çeşitlilik sunmanın öneminin üzerinde durduk. Aşağıdaki modellerin seçiminde en şık modelleri sunmaya gayret ettik. Buna rağmen sizler için patik örnekleri arasında bir eleme daha gerçekleştirerek, 2 adet en güzeli seçeceğiz. Seçtiğimiz diğer ikili ise en sevmediğimiz modeller olacak. Alttaki galerinin hemen sonrasında sizlere bu değerlendirmeyi de yapacağız. Bu konunun detaylarına geçmeden hemen önce bazı başlıklar sıralamak istiyoruz. Bu başlıklar bizim diğer yazılarımız ve çok sayıda patik örneği ve patik yapılışı da mevcut. Göz atmanızı önermekteyiz.

Patik Modelleri Anlatımlı Resim Galerisi

Tığ İle Örülen Patik Modelleri; Patik modelleri eskiden de çok fazla çeşitliliğe sahipti. Ancak bu modeller günümüzde her tarza uygun bir kullanım sağlamıyor. Özellikle demode renkler ve modellerde üretilmiş olanlar hiç kullanılamazken bazı modeller de güzel olmasına rağmen kıyafetler ile ortak bir paydada birleşmediği için bayanların tercihleri arasına girmiyordu. Kullananlar ise sadece evlerinde bu modelleri tercih ediyorlardı. Ancak şimdilerde bu durum oldukça değişti. Artık çok farklı patik modelleri görebiliyoruz. Üstelik bunların uygulamaları da gayet kolay. Siz de kendinize uygun bir model seçerek patik örebilirsiniz. Bu iş için beş tane şişe falan da ihtiyaç duymayacaksınız. Tığla patik örmek birçok bayanın rahatlıkla yapabileceği bir işlem. Eğer el becerilerinize olan güveniniz eksik ise bir başkasına da rahatlıkla ördürebilirsiniz.

Patik modellerinde yeni trendler o kadar değişti ki onlara baktığınızda el örgüsü olduğunu anlamak bile oldukça zor oluyor. Profesyonelce örülmüş olan örgü patikler gün içerisinde birçok ortamda rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlıyor. Misafirlikte‚ ev gezmelerinde ya da misafir ağırlarken rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller hem konfor sağlayacak hem de taşıma konusundaki rahatlığı ile sizi mutlu edecek. Bunun için öncelikle size uygun tarzda patik modellerini araştırabilirsiniz. Renk renk ve çeşit çeşit patik modeli arasından elbette sizin de ilginizi çekecek olan ve giyim tarzınıza ayak uydurup stilinizi tamamlayacak modeller bulabilirsiniz. Babet tarzında örülmüş olan modeller oldukça trend. Ayrıca bilekten bağlaması bulunan örgü patik modelleri de ilginizi çekecektir. Bu modeller de ayağı oldukça zarif gösteriyor. Daha şık ve süslü modelleri ise daha özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Kısacası her ortam için bir model illa ki bulacaksınız. Şimdi bu modellere daha ayrıntılı bakalım ve örnekler verelim.

Burada da diğer patik modelleri ve yapılışı bulunuyor Bayan Patik Modelleri ve Yapılışı

Bebek patikleri ve yapılışı ise burada Bebe Patik Modelleri ve Yapılışı

Derya Baykal patik modelleri için Derya Baykal Patik Modelleri

Ekstra örnekler için Bayan Patik Örnekleri

Her çeşit örgü modeli için geniş içerik buyrun Derya Baykal Örgü Modelleri Örnekleri Yapılışı

Başlıklar

Patik Örnekleri Modelleri Yapılışı

Patik örnekleri modelleri yapılışı konusunda sizler için fiyonklu bir model seçtik ve bu  modelin oldukça güzel olduğunu düşünüyoruz. Anlatımlı yapılışı ile beraber altta bulunuyor. Seçmiş olduğumuz örnek model ve hemen yanında yapılışı yer almaktadır. Resimlere tıkladığınızda çok daha net ve büyük görünecektir. Anlatımlı örgü patik modelleri yapılışı için detaylara geçelim.

Patik Örnekleri Örgü Modelleri Anlatımlı Yapılışı Analizi

Patik örnekleri örgü modelleri anlatımlı yapılışı analizi için seçecek olduğumuz toplam 4 tane model bulunmakta. Bunlardan ikisi en beğendiğimiz, diğer ikisi ise en beğenmediğimiz modellerden oluşuyor. Üstteki galerinin en sevdiğimiz modellerinden ilki, galerinin on sekizinci sırasında olan ikilinin sağ tarafındaki model. Bu modeli çok şık ve farklı bulduk. Diğer beğendiğimiz model ise hem sadeliği hem de şıklığı ile göze çarpan on yedinci sıradaki model oldu. Bu modeli çok beğendik, gerçekten. Beğenmediklerimize gelecek olursak, dördüncü sıradaki resmin sol tarafındaki modeli hem renk hem desen açısından zayıf bulduk. Yine on üçüncü sıradaki resimdeki sağ tarafta yer alan model de aynı şekilde hoşumuza gitmedi.

Patik Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar