Kadın ve Moda

Palette Saç Boyası Renkleri

25.06.2019
Palette Saç Boyası Renkleri

En sevilen parlak saç renk tonlarına veren Palette saç boyası renkleri kataloğunu incelemek ister misiniz? Saç boyası ve renk tonu alanında uzman 45  yıllık marka olan, dünyanın her tarafında milyonlarca insanın ve kadınların güvenle kullandığı ve güzelliklerine sebep olan bir markadır. Zengin renk tonu çeşitliliği yanı sıra sağlıklı saç boyası ve parlak saç renk tonları sunan palette aynı zaman da uygun saç renk boyaları ile her bütçeye hitap etmektedir.

Her kadın da ne olursa olsun saç renk tonun da ve bu konu da beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir markadır. Son saç renk tonu trendleri ve yumuşak sevecen renk tonları, doğal saç renkleri ile, yoğun şehvetli renkler ile, uzun ömürlü saç renk tonları ve %100 beyaz saç kapatma özellikleri ile her kadının tam olarak verim aldığı bir markadır.

Başlıklar

Palette Yoğun Renk Krem (Palette Intensive Saç Renk Tonları)

Göz Alıcı Palette Saç Boyası

Ultimate keratin ve de yeni Palettte yoğun renk krem tonu sağlayan boyaları ve de dolgun renk tonları ile sizde yaşamalısınız. En sevilen saç renk tonları palette ile sizlere uzun ve dolgun yoğunluklu renkler de ışıltılı parlaklık vermektedir.

Ultimate keratin için olan Discover Palet Yoğun Renk Ton Boyaları ile ;

Uzun ömürlü yoğunluk sağlar

Max renk parlaklığını  sağlar

Bakımlı ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlar

% 100 beyaz kapatma çözümüdür

Palette Kalıcı Doğal Renk Tonları (Permanent Natural Color)

Doğal görünen ve bakımlı saç renk tonu için,

[haber id=”41425″]

Palette Kalıcı Doğal Renk Tonları

Yeni Palette Doğal Saç Renk Tonları + cojaba 4 Yağlar ile zenginleştirilen ve kremler ile sizler için. Saçınızı boyama işleminden sonra aynı zamanda da saçınıza  bakım yaparak ve daha zengin ve doğal renk tonlarını size  sunar.

Kalıcı Palette Saç Boyası Rengi

Palette Natural Colors 4 yağlar ile + cojaba ile Boyama

Saçlarınızı boyadığınız zaman;

Sonuç çok doğal duran saç renk tonları

Uzun süreli yoğunlukta ışıltılı saç renk tonları

Saç koruması ve saç bakım renk tonları

Hatta dayanıklı beyazlar üzerinde mükemmel boya ile kapatma renk tonları

Palette Deluxe

Kalıcı Palette Saç Boyası

7 Saç bakım yağı Serum ile ilk olan Palette saç renk tonları

7 Yağlı Serum ile palettenin saç renk tonu boyası ile  saçlarınız artık daha sağlıklı ve parlaktır.Yeni çıkan Palet Deluxe Yoğun Yağ saç boyası, bakımlı saç renk boyası ile canlı ve parlak saç renk tonlarının  keyfini çıkarmalısınız. Çarpıcı renk tonları ve kalıcı renklendirme işlemi yaparak,  % 30’a kadar daha fazla bakımlı saç renk tonları .Parıltılı ve parlaklık kazandıran saçta uzun süre gözle görülerek zengin ve yoğun renkleriyle kalarak ve muhteşem renk zenginliği ile elde saç renk tonuna kavuşun.

[haber id=”39104″]

Palette Renk Tonu Şampuan

Amonyak içeriği olmadan boyanan saçlar ile daha yumuşak ve de sevecen bir saç renk tonunun tadını çıkarmalısınız.

Palette renk tonu şampuan saç boyaları ile Argan yağı içeriği ile zenginleştirilen ve de saça zarar vermeden kalıcı renk tonlarını sizlere sunmaktadır. Çok yumuşak olan, saçlarınıza boyama işlemi yaparken saçınıza daha özenli davranmalısınız ve de kalıcı parlaklık sağlayarak ile saçlarınızın daha iyi görünmesini sağlamaktadır.

Palette Saç Boyası Kalıcı

Özellikle doğal görünüm renk tonu sonucu ve % 50 ye kadar daha fazla parlaklık ile aydınlık saçlarınız için palette renk tonu şampuan saç boylarını sizde deneyin. Beyaz saçlarınızı çok iyi kapatır ve de 24 yıkamaya kadar etkisi sürmektedir.

Palette Salon Boya Renk Tonları

Yüksek performans seçeneği ile renk tonu doğruluğu ve saçlarda uzun süreli parlaklık için palette salon boya renk tonları kataloğu harika bakmalısınız.

Yeni palette salon saç renk tonlarını keşfedin. Palettenin kalıcı renk tonu salonu saç boyalarında, kaliteli boya pigmentlerin bir karışımını ve derin besleyiciliği saç boyası profesyonel renk tonları için esinlenilerek üretilmiştir. % 100’e kadar renk tonu doğruluğu için, % 30 daha fazla yoğun olan parlaklık ve mükemmel beyaz kapatma için salan renklerini denemelisiniz.

Palette Köpük Saç Boyası Renk Tonları

Palette köpük saç boyası renk tonları ile evde saçlarınızı daha kolay şekilde boyanıyor ve zarar görmeden yapabilirsiniz.

Yeni çıkan palette köpük saç boyaları ile, saçlarınız diğer saç boyalarına göre daha parlak , daha yumuşak ve çok daha uzun süren yoğun bir ışıltı ile saç renk tonu daha kolay pratik şekilde oluşturulmaktadır. Su bazlı olan meyveli kokulu köpük boyaları, basitçe senin tarafından sallanarak kullanıma hazır haldedir. Bir şampuan gibi kullanmak kolaydır. Beyaz saçları kapatma da oranı mükemmel yüksek ve yoğundur, uzun ömürlü renk tonları ile saç boyama hiç bu kadar  kolay olmamıştır.

En Güzel Olan 2019 Palette Saç Renkleri Kataloğu

Ballı Palette Saç Boyası

Değerli yazımızı okuyan okurlarımız günümüzde saçlarını boyamayan kadın sayısında giderek bir azalma ortaya çıkıyor. Saç boyalarını hemen hemen bütün kadınlar kullanıyor. Bazı kadınlar da kuaförler de saçlarını boyatıyor, bazı kadınlar da evler de kendileri saçlarını boya yapmaktadırlar. Kadınların en çok tercih ettiği saç boyalarından arasın da palette saç boyası gelmektedir. Yurt dışındaki bazı ülkeler de giderek artan Palette saç boyası ülkemizdeki kadınlarında favori seçimleri arasında yerini almıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar