Kadın ve Moda

Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

14.10.2015

Örgülü topuz saç modelleri ve yapılışı konumuzda sizlere hem onlarca modeli sunacağız hem nasıl yapıldıklarını anlatacağız hem de aralarından hangilerini daha beğendiğimizi ve hangilerini en az beğendiğimizi de yorumlayacağız.

Örgülü topuz saç modelleri ve yapılışı için onlarca örnek modeli bulabilecek olduğunuz galeri hemen aşağıdadır. Bu galerinin arkasından ise bize göre en favori olan modelleri belirleyerek sizler için yorumluyoruz. Aynı zamanda beğenmediğimiz iki modeli de yine aynı şekilde sizlerle paylaşacağız. Bazı yazılarımızın konu başlıklarını, linkli bir şekilde sıralıyoruz. Onlara da bakmak isteyebileceğinizi düşünüyoruz. Sonrasında da dediğimiz gibi galeri ve yorumlarımız gelecek.

Saç Örgü Modelleri

Fransız Şelalesi Örgü Saç Modelleri

Balıksırtı Örgü Saç Modelleri ve Yapılışı

Günlük Saç Modelleri

Örgü Saç Modelleri ve Yapılışı

Başlıklar

Örgülü Topuz Saç Yapılışı

Örgülü topuz saç yapılışı için örnekleri sıraladıktan sonra en sevdiğimiz ve sevmediğimiz modelleri yorumlayacağız. Örgülü topuz saç nasıl yapılır diye merak edenler için aşağıda çok sayıda örneği sergiliyoruz. Umuyoruz ki beğenirsiniz. Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz. İşte size örgülü topuz saç yapımı

Örgülü Topuz Saç Modelleri

Örgülü topuz saç modelleri için nihayet yorumlar bölümüne geldik. Burada sizler için seçilen iki en iyi modeli de iki en beğenmediğimiz iki modeli de paylaşacağız. Galerimizde 6. sırada yer almakta olan model, bize göre hem doğal hem de şık bir estetik görünüm sunuyor. Bu modelin favorimiz olduğunu söyleyelim. İkinci olarak beğenmiş olduğumuz model ise 13. sıradaki model. Bu model aslında en güzel model de olabilir. Çünkü iki saç arasında karar vermesi zor oldu. Şimdi beğenmediğimiz ve şık durmayan modellere geçelim. 11. sıradaki örnek örgülü topuz saç gerçekten pek hoş değil. Buraya her ne kadar en güzel modelleri aldıysak da bazıları daha az güzel diyebiliriz. Diğer şık durmayan ise birinci sıradaki model. Diğer modellere nazaran güzel değil, denebilir. Sizler de yorumlarınızı yorumlar bölümüne yapın ve görüşlerinizi bizlerle, ziyaretçilerimizle paylaşın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar