Kadın ve Moda

Örgü Yelek Modelleri

05.04.2014
Örgü Yelek Modelleri

Hanımlar cankurtaran birbirinden güzel ve farklı örgü yelek modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Örgü yelekler için cankurtaran diyorum çünkü yaz kış fark etmez bırakın soğukları hafif bir esinti olduğunda bile elimiz hemen yeleklere gider. Özellikle eski nesle dikkat etmişsinizdir mutlaka örgü yeleklerini yanlarında taşırlar ya da fark etmez hep üstlerindedir. Çünkü tecrübe üşütmemek gerekir.

Özellikle örgü yelek örnekleri ve modelleri hazır giyim sanayisine rağmen hale yerini korur bizlerde. Bunun sebebi yukarıdaki sebeplere ilaveten el örgüsü yelek modellerinin daha dayanıklı ve sıcak tutmasıdır.

Tabi birçoğumuzun örgü bayan yelek modelleri denildiğinde yani el örgüsü yelekler denildiğinde daha çok babaannelerimizin giydiği örgü yelekler canlanıyor değil mi? Fakat becerikli hanımlar öyle güzel örgü yelek örnekleri ortaya çıkarıyorlar ki tam da günümüz modasına uygun ve oldukça şık ve farklı farklı.

Örneğin ufak detaylar ekliyorlar kemerli örgü yelek modellerinde olduğu gibi ya da farklı düğmeler ekleyip farklılık yaratıyorlar.

Sözlerdense yazdıklarımız size daha çok şey anlatacaktır diye düşünüyor ve örgü yelek modellerimizin olduğu resim galerimize göz atmaya davet ediyoruz sizleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.