Kadın ve Moda

Örgü İğnelik Modelleri ve Yapılışı

25.02.2014
Örgü İğnelik Modelleri ve Yapılışı

Biz hanımlar ellerimizle ördüğümüz şeyleri giyip giydirmek kadar evimizde kullanmayı da severiz. Bunun en güzel örneklerinden biri de örgü iğnelik modelleri.

Örgü iğnelik modelleri ve yapılışında da becerikli hanımlar yine yaratıcılıkta sınır tanımamışlar. Gördüğünüzde sanki iğneleri toplayıp dikiş dikerken kullanılan bir eşya değil de biblo edasıyla örülmüş.

Örgü iğnelikler aynı zamanda bir oyuncak gibi. Bu yüzdensiz en iyisi ne olur ne olmaz çocukların ulaşamayacağı yerlere koyun. Siz sonra oynarsınız oyuncak görünümlü örgü iğneliklerle.

Örgü iğnelik örnekleri ve yapılışı ise oldukça kolay ve masrafsız. Evde artan iplerle oldukça farklı örgü iğnelikler ortaya çıkarabilirsiniz. İçerisine ise evde bulunan fazla kumaş ya da giymediğiniz kıyafetlerle bile doldurabilirsiniz.

Örgü iğnelik modelleri ile ilgili şimdiye kadar yazdıklarım pek bir anlam ifade etmeyebilir. Fakat birbirinden farklı örgü iğnelik örneklerini bir araya getirmeye çalıştığımız galerimiz size kendimizi daha iyi ifade etmemizi sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar