Kadın ve Moda

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

08.04.2013
En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

Bu yazımızda sizler için birbirinden farklı en güzel havlu kenarı örneklerine yer verdik. Her bayanın dolabında, sandığında hangi yaşta olursa olsun mutlaka havlu kenarına sahip bir veya birkaç havlusu vardır. Ya da havlu kenarı örnekleri bütünleşeceği havlusunu bekler. İşte bu örneklerden en özel ve güzel olanlarını sizler için havlu kenarı örnekleri 2013 olarak bir araya getirdik.

 

İster dantel havlu kenarı örnekleri olsun ya da iğne oyası havlu kenarları hepsi siz marifetli hanımların ellerinde oldukça şık havlular halini alacaktır. Biraz daha farklılık olsun diyen bayanlar için ise son yıllarda kurdele işi havlu kenarı örnekleri ile en sade havlularınıza renk katabilirsiniz.

Işıltıyı seven bayanlar için ise en güzel alternatif pullu havlu kenarı örnekleri olacaktır. Pullar havlu kenarlarınıza hem bir ışıltı hem de bir zarafet katacaktır. Pullarla birlikte bir diğer seçenek ise boncuklu havlu kenarı örnekleri olabilir. Tüm bunları kullanmak ve uygulamak tabii ki siz bayanların ellerinde.

Havlu kenarı örnekleri yine çeyiz sandıklarının olmazsa olmazıdır. Tabi bunlar en güzel havlu kenarı örnekleri olmasına özen gösterilir. İşte sizler için seçtiğimiz en güzel havlu kenarı örneklerinden bazıları.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sevdi dedi ki:

    en güzel havlu kenarları gerçekten çok güzeller miş

  2. tenzile dedi ki:

    havlu kenarı örneklerinin yapılışını anlatırmısınız.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar