Kadın ve Moda

Örgü Çanta Modelleri ve Yapılışı

Örgü çanta modelleri ve yapılışı için sizlere örnek modelleri galerimizde sunduktan hemen sonra, yapılışı konusunda bilgiler vermeye çalışacağız.

Örgü çanta modelleri ve yapılışı içeriği için seçilen çok sayıda model, hemen aşağıda bulunan galerimizde sergilenmektedir. Bu galerinin hemen arkasından ise yapımı hakkında resimli anlatım şeklinde bilgi yer almaktadır. Kısaca sizlere hem modeller hem de yapılışı için hazırlanmış içerik sunacağız. Bu konuya benzer bir kaç içeriğimizi de sizlere sıralamak istiyoruz. Beğeneceğinizi düşündüğümüz bu yazılarımız, faydalı olacaktır, diye umuyoruz. Bu yazıların aşağısında resim galerimiz ve onun da altında örgü çanta modelleri nasıl yapılır konumuz bulunacak.

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

Örgü Bozuk Para Cüzdanı Modelleri

Örgü Laptop Kılıfı Modelleri ve Yapılışı

El Örgüsü Çanta Modelleri

Başlıklar

El Örgüsü Çanta Yapılışı Anlatımlı

El örgüsü çanta modelleri yapılışı anlatımlı biçimde sizlerle olacak. Bu model oldukça hoş ve estetik bir görüntüye sahip. Modeli hemen aşağıda sergilerken, yanına da ne şekilde yapılacağının anlatımı ekledik. Hem resim hem de nasıl yapılacağını daha net bir şekilde görmeniz için resme tıklayabilirsiniz.

Örgü Çantalar ve Yapımı

Örgü çantalar ve yapımı konusunda üstteki model ve hemen sağ tarafında yapılışı yer aldı. Bu modele resimli bir şekilde anlatım ekledik ve karşınıza çıkardık.Yukarıdaki galeride yer alan modeller arasında en beğendiğimiz iki modeli de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birincisi aynı zamanda konunun profil resmi de olan kiraz resimli model. Bu modeli her açıdan güzel bulduk. Bunun dışında ikinci model ise uğur böcekli olan diyebiliriz. Sizin de beğendiğiniz örneklerle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Bu yorumları sayfa sonundaki bölümlerden aktarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar