Kadın ve Moda

Örgü Bere Modelleri ve Yapılışı

Örgü bere modelleri ve yapılışı yazımızda hem en güzel resimler mevcut hem de örgü bere yapılışı konusunda açıklama yer alıyor. Bu nedenle konumuz detaylı bir şekilde sizlere sunulacak ve sayfa sonunda ise yorum yapılacaktır. Bu yorumlarda da en güzel modelleri belirleyeceğiz ve aynı zamanda da en beğenmediklerimizi sizlerle paylaşacağız.

Örgü bere modelleri ve yapılışı hakkında sizler için özel bir şekilde çok sayıda model arasından seçilen onlarca modele, aşağıdaki galerimizde ulaşabileceksiniz. Bu galeride çok güzel modeller olmasına rağmen, biz bu içeriğin en sonunda bir kez daha değerlendirme yaparak, bize göre ne güzel bir kaç modeli belirleyeceğiz. Yine bize göre güzel bulmadığımız bir kaç modeli de yazımızda paylaşacağız. Bu arada sizlere tavsiye edebileceğimiz yazılarımız da var.

En güzel bereler ve yapılışları için diğer konumuz Bayan Bere Modelleri ve Yapılışı

Bu içeriğimizde de yine bereler ve yapılışı işleniyor Kadın Atkı Bere Boyunluk Modelleri ve Yapılışı

Tunus işi bereler Tunus İşi Bere Modelleri

Kulaklı bere modelleri Kulaklı Bayan Bere Modelleri

Ponponlu modeller Ponponlu Bere Modelleri ve Örnekleri

Boncuklu bereler Boncuklu Bere Modelleri ve Örnekleri

Başlıklar

Örgü Bere Yapılışı

Örgü bere yapılışı ile ilgili olarak verecek olduğumuz bilgiler, seçmiş olduğumuz modelin hemen yanında yer almaktadır. Modellerin çok daha büyük ve net bir şekilde görüntülenebilmesi için resim üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Örgü bere örnekleri yapımı hakkındaki bu içeriğimizin alt tarafında ise en güzel modeller hangisi diye bi seçim yapacağız. En beğenmediklerimizi de unutmadan, tabi.

Hangi Örgü Bereleri Beğendik ve Hangilerini Beğenmedik?

Üstteki galeride hangi örgü bereleri beğendik ve hangilerini beğenmedik diye bir yorum yazısı yazmak istiyoruz. Hepsi için özel olarak seçildiği yorumunu baştan yapalım. Ancak bu her zaman daha şıklar, daha az güzeller mevcuttur. Bu galeri üzerinden değerlendirirsek, en güzel bulduğumuz ilk model, galerinin on sekizinci sırasındaki model oldu. Hem farklı hem de şık bir model olduğunu düşündük. Diğer güzel bulduğumuz örgü bere modeli ise profil resminde yer alan ve yirminci sırada bulunan model. Bu model çok renkli ve güzel görünüyor. Beğenemediklerimize gelecek olursak ise on dokuzuncu sıradaki modeli beğenmedik, diyebiliriz. Onunla beraber beğenmediğimiz diğer model de on iki numara oldu. Siz de bizler ve diğer ziyaretçiler için yorumlarınızı sayfanın en altındaki alana yazabilirsiniz. En güzel bulduklarınız ve beğenmedikleriniz hangileri.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar