Kadın ve Moda

Örgü Bozuk Para Cüzdanı Modelleri

07.08.2014
Örgü Bozuk Para Cüzdanı Modelleri

Çantalarda dağılan ve bulmakta zorlanılan bozuk paraların sıkıntısına örgü bozuk para cüzdanları ile son.

Bugün sizlerle az masraf ve emekle örülen örgü bozuk para cüzdanı modellerini paylaştık. Çanta içerisinde dağılan ve cüzdanlarda da genellikle sıkıntı yaratan madeni paralar için ayrı bir cüzdan örmek iyi bir çözüm olacaktır.

Örgü bozuk para cüzdanı modellerine yer verdiğimiz bu yazımızda örmesi ve kullanması oldukça eğlenceli modellere yer verdik. Minik görüntüleri ile dikkat çeken tığ işi örgü bozuk para cüzdanı modelleri farklı modelleri ile adeta bir oyuncağı andırıyor.

En kolayından en zoruna yer verdiğimiz örgü bozuk para cüzdanlarında kullanılan malzemelerinde düğmeli örgü bozuk para cüzdanlarından fermuarlı örgü bozuk para cüzdanı modellerine ve klipsli örgü bozuk para cüzdanı örneklerine kadar yer verdik.

Yine desen veya görüntü olarak da en çok dikkatimizi baykuşlu örgü bozuk para cüzdanı ile çiçekli örgü bozuk para cüzdanı çekti.

Tığ İşi Örgü Bozuk Para Cüzdanı Modelleri

Bakalım yukarıda paylaştığımız örgü bozuk para cüzdanlarından en çok hangisini beğeneceksiniz. Beğendiğiniz tığ işi bozuk para cüzdanını bizimle paylaşırsanız seviniriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.