Kadın ve Moda

Örgü Bebek Modelleri

30.05.2014
Örgü Bebek Modelleri

Örgü bebek modellerini çok eğlenerek paylaştığımızı söyleyerek başlayalım yazımıza.

Gördüğünüz gibi örgü bebek modellerini paylaştık sizlerle. Hazır birçok ürüne inat oldukça sevimli ve ilgi çekici durmuyorlar mı örgü bebekler.

Duyduğumuz birçok haber kullanılan plastiklerin zararlarından. Çocuklarımızın ellerine verdiğimiz ucuz olmasına sevindiğimiz plastik oyuncakların aslında sağlığı nasıl tehdit ettiği hepimiz duymuşuzdur. İşte çocuklarınızın ellerine daha güvenerek verebileceğiniz örgü oyuncak bebek örnekleri.

Hepsi birbirinden güzel ve sağlıklı el örgüsü bebek örnekleri gerçekten tam bir sanat eseri diyebileceğimiz nitelikteler. Sizleri bilmem ama örgü bebek resimlerini bir araya getirirken elime alıp tekrar çocuk olup oynamak geldi içimden.

Becerikli ve yaratıcı hanımlar saçlarından kıyafetlerine kadar her şeylerini düşünüp bir de uygulamışlar örgü oyuncak bebek örneklerinin.

El örgüsü bebek modelleri en zorundan kolayına kadar hemen herkesin yapabileceği çeşitte varlar. Hem de düşük maliyetlerle. İçlerini ister pamuk ister elyaf ya da kumaşla doldurun cin size kalmış.

Örgü Oyuncak Bebek Örneklerimizin yer aldığı galerimize göz atmaya ne dersiniz?

Bakalım yukarda paylaştığımız örgü oyuncak bebeklerden hangisini beğeneceksiniz. Sizlerde çocuklarınız veya çevrenizdeki diğer minikler için bu şekilde örgü bebek modelleri örüp onların geleceğine bir hoş hatıra bırakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. sakine dedi ki:

  örgü bebek modelleri ne kadar da güzelmiş.

 2. özlem dedi ki:

  örgü oyuncak bebek örnek modellerinden kızıma almak istiyorum.

 3. burcu dedi ki:

  şirin oyuncak dünyası çok hoşuma gitti.

 4. filiz dedi ki:

  el örgüsü her zaman diğer oyuncak bebeklerden daha elverişli olduğu için bizde bu modellerden beğendik.

 5. ömür dedi ki:

  acaba kukla bebeklerden de yazabilir misiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.