Kadın ve Moda

Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

28.01.2014
Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014

Bu yazımızda farklı bebek hırka modelleri ve yapılışı 2014 en genel ve birçok farklı örgü modellerini bir arada bulabileceğiniz yazılarımıza devam ediyoruz. Dolayısı ile önceliklerimiz olan bebeklere yer verdik ve örgü modellerini sizler için hazırlamaya çalıştık.

Minicik bebeklere satın alınabilecek bir çok hazır ürün olmasına rağmen kendimizden çok ona elimizle ördüğümüz örgü eşyalarını giydirmeyi daha çok istiyoruz. Bunun sebebi daha sağlıklıdır diye düşünmemiz ve ellerimizle giydirmek istememizden ortaya oldukça güzel bebek örgüleri örülebiliyor.

Sizlere bir çok bebek örgü modellerinden sadece bebek örgü hırka modellerini anlatmaya çalıştık. Örgü bebek hırkaları hem sıcak tutması hem de bebekleri kolaylıkla giydirip çıkartmak yönüyle oldukça kullanışlı ve pratiktir.

Tabi bir de işin ekonomik boyutunu unutmamak gerekir. Bebek örgü hırka modellerinde asıl iş babaanne ve anneannelere düşüyor bunu da söylemeden geçmeyelim. Çünkü biz genç nesil bu konuda biraz daha zayıfız galiba.

Ama sizler yine de örgü bebek hırka örneklerinin görünüşlerine bakıp da zor sanmayın. Elinize ip ve şiş alıp bebek örgü hırka örnekleri ve yapılışlarını öğrenmek için bir bilene başvurun.

Örgü bebek hırka modellerimizin yer aldığı galerimize göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. nermin dedi ki:

  beyaz örgü bebek hırka modelinin fiyatını öğrenebilir miyim.

 2. ddede dedi ki:

  bebek hırkaları güzel

 3. buşra dedi ki:

  bebek hırka modelleriniz çok güzeller satın almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

 4. Ayse Unal dedi ki:

  Beyaz kapsonlu hırkanın fıatı yada anlatımı

Tüm Hakları Saklıdır.