Kadın ve Moda

Nişanlık Modelleri

02.09.2015

Nişanlık modelleri içeriğimizde çok sayıda ürün elenerek, en güzel bulduğumuz modelleri sayfamızda ekledik. Modeller hakkında bilgiler ve galerimiz için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Nişanlık modelleri başlı başına belirli bir elbise stilini ortaya çıkarmıştır. Ancak biz sadece klasik modelleri değil, aynı zamanda farklı ve son dönemde ilgi çeken modelleri de aşağıdaki galerimize eklemeye çalıştık. Bununla beraber; uzun, straplez, kabarık, askılı gibi değişik modellerin de galeride olmasını sağladık. Elbiselerin renklerini de yine moda durumda olan tonlardan seçtik.

Başlıklar

Uzun Nişanlık Elbise

Uzun nişanlık elbise için seçmiş olduğumuz modellerin tek renk ve baştan sona tek stil olduğunu söyleyebiliriz. Bunu söyleme nedenimiz, bir kaç sene önce çeşitli kombinasyonlarla elbiseler ön plana çıkmıştı. Yani hem renk hem de tasarım açısından etkileşimler meydana getirilmişti. Açıkçası pek başarılı modeller olmadığını söylemek gerekir. Ancak daha sonra tasarımların tekrar eski şık modasını yakaladığını gördük.

Nişanlık Elbise ve Seçim

Nişanlık elbise seçiminde sizlere önerimiz, takıntılı bir şekilde bazı modelleri aramayın. Çünkü eskiden çok daha kısıtlı olan tasarım sahası, daha da genişlemiş durumda. Birbirinden şık modeller ortaya çıkıyor ve sanılandan daha düşük fiyatlarda olabiliyor. Acele etmek yerine daha fazla araştırma yapmak yararlı olacaktır, kanaatindeyiz. Konu altlarında yer almakta olan yorumlar bölümünü kullanarak, elbiseler hakkında düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Soracağınız sorular için e iletişim kısmındaki bilgilerimiz vasıtasıyla, bizlere ulaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.