Kadın ve Moda

Marul İpten Çanta Modelleri

06.06.2014
Marul İpten Çanta Modelleri

Marul ipten çanta modellerimizi çok beğeneceğinizi düşünerek bugün sizinle bu şirin ve gösterişli fırfırlı çanta örneklerini paylaştık.

Daha önce sizlerle marul ipten fular örneklerini paylaşmıştık. Bugün de marul ipten çanta örneklerini paylaştık. Rengarenk bu çanta modellerini kolaylıkla örebilirsiniz. Fırfırlı ipten çantalar hareketli görüntüleri ile en sade kıyafetinizi bile canlandırmaya yetecektir.

Marul ipten çanta modelleri yapılışında eskimiş çantalarınızdan kalan sağlam kulpları kullanarak geri dönüşüm yapabilirsiniz.

Marul ipten çanta modellerini tek renk ipten örebileceğiniz gibi renkli iplerden de örebilirsiniz. Paylaştığımız fırfırlı ipten çanta modellerinden de görebileceğiniz. Diğer iplerle ördüğünüz çantalarınızı yine fırfırlı iplerle hareketlendirebilirsiniz. Ya da kumaşla beraber kullanıp farklı marul ipten çanta örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Marul İpten Çanta Örnekleri

Yukarıda birbirinden farklı marul ipten çantalara yer vermeye çalıştık. Umarız siz de zevkinize göre bir fırfırlı çanta modeli beğenirsiniz galerimizden.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. seçil dedi ki:

    özellikle kırmızı çanta modelini beğendim ne kadar da güzel örmüşler rengi de çok güzel.

  2. semra dedi ki:

    fırfırlı çanta modelleri o kadar güzel ki birkaç tane alacağım vallahi modeller muhteşem.

  3. cansu dedi ki:

    fırfırlı renkleri olan çanta modelleri ne kadar da güzel.

Tüm Hakları Saklıdır.