Kadın ve Moda

Küllü Sarı Krepe Balyaj

09.10.2019
Küllü Sarı Krepe Balyaj

Balyaj modelleri arasında dikkat çeken modellerden biri, küllü sarı krepe balyaj modelidir. Küllü sarı ile saçlarınıza balyaj yaptırmak için, öncelikle saçlarınızın diplerini bu renge uyumlu hale getirmeniz daha hoş bir saç rengine kavuşmanıza yardımcı olur. Dilerseniz öncelikle saç diplerinizi, sarı tonları ya da kumral tonlarında boyayabilirsiniz. Böylece birkaç ton açık rengi ile saçlarınıza, küllü sarı balyaj işlemi yaptırabilirsiniz.

2020 Küllü Sarı Krepe Balyaj Çeşitleri

Birbirinden farklı renkler, bir arada kullanılabilir, ama özellikle bu işlemlerde saç renk tonlarına daha dikkatli ve profesyonel bir uygulanması gerekir. Böylece kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Küllü sarı krepe balyaj modelleri; açık sarı, kumral tonları, bal tonları gibi farklı renk tonları ile bir arada kullanılabilir. Tabii daha önce de belirttiğimiz gibi, uygulama aşamasına özen gösterilmesi önem taşır. Saç diplerinizi, kumral renge ya da koyu sarı tonlarına boyayabilir ve balyaj uygulaması işleminde, ombre tekniklerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle saçlarınız, kusursuz renk geçişlerine sahip olabilir.

Küllü Sarı Krepe Balyaj Çeşitleri 2020

Balyaj Modelleri

Balyaj; doğal saç renginin, birkaç ton açığı ile ya da farklı renkler ile belirli saç tutamlarının boyanmasına denir. Balyaj çeşitlerinin günümüze farklı yansımaları olduğunu görmekte mümkün. Bu nedenle, saçlarınızın geneline ya da belirli bir bölümüne kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza ışıltı katmak adına, balyaj modelleri önerilebilir. Mat ve soluk saçlarınız, balyaj saç işlemi ile inanın daha parlak ve canlı bir görünüm kazanacaktır.

2019 Küllü Sarı Krepe Balyaj Çeşitleri

Her rengin kendi içinde farklı tonları bulunur. Balyaj renkleri de, bu yönden oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip. Kahve, küllü kumral, kızıl-bakır tonları, sarı tonları, siyah, mor, mavi gibi farklı ve dikkat çeken çarpıcı renkler ile saçlarınıza balyaj yaptırabilirsiniz.

Balyaj modelleri; saçların belirli tutamlarına ara ara ya da renk geçişleri ile ombre etkisiyle yapılabilir. Günümüzde özellikle, balyaj uygulamalarında, ombre etkisinin olduğunu görüyoruz. Böylece balyaj saç işleminiz; saçlarınızın geneline uyumlu renk geçişleri ile hoş ve çekici bir görsellik kazanmanıza yardımcı olur. Sarı ve tonları, saç işlemlerinde her zaman öne çıkan trend saç stilleri arasında yer alır. Küllü sarı, koyu sarı, açık sarı gibi farklı renk tonları ile saçlarınıza balyaj yaptırabilirsiniz. Ayrıca balyaj uygulaması ile saçlarınızın doğal rengi ve parlaklığı da öne çıkacaktır.

Küllü Sarı Krepe Balyaj Çeşitleri 2019

Renkli Balyaj Modelleri

Renkli balyaj modelleri ve tekniğini incelediğimizde karşımıza özellikle; kırmızı, pembe, mavi ve mor gibi saç renkleri çıkar. Her biri ile farklı balyaj tekniği kullanılabilir. İsterseniz saçlarınızın sadece bir bölümüne uygulayabilir ya da genelinde etkili şekilde balyaj yapabilirsiniz.

Kısa ya da uzun saçlarınıza, renkli balyaj uygulamalarını dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Mavi, mor, pembe, kırmızı gibi renkler, saçlarınızın belirli bir bölümüne ya da geneline uygulanabilir özelliğe sahiptir. Dilerseniz boyama öncesinde, size yakışıp yakışmadığını anlamak için, geçici hazır saç boyalarından alabilir ve deneme yapabilirsiniz. Böylece size yakışıp yakışmadığını da daha net bir şekilde görebilirsiniz. Renkli ve marjinal balyaj modellerinden biri olan kırmızı balyaj, bir dönemin trend uygulamalarından biriydi. Günümüze baktığımızda ise, kırmızı balyajın etkisini eskisi kadar görmeyebiliriz. Renkli saç stillerini; zevkinize ve tarzınıza göre tercih edebilirsiniz. Ayrıca pembe ve mor-mavi gibi renkli tonları da balyaj uygulamalarınızda özellikle yer verebilirsiniz.

Küllü Sarı Krepe Balyaj Çeşitleri

Siyah Saça Balyaj Modelleri

Siyah saça balyaj modelleri; kırmızı, pembe, mor ve mavi gibi marjinal renkler ile karşımıza çıkar. Genellikle siyah saçlarda, çarpıcı ve renkli balyaj modelleri görebiliriz. Ama tabii saç renginizin birkaç ton açığını da kullanabilirsiniz. Siyah saçlarınızın tümüne, kırmızı balyaj işlemi ya da mavi, mor gibi iddialı renkleri tercih edebilir ya da renkli balyaj modellerinden birini seçebilirsiniz. Siyah saçlarınıza renk ve ışıltı katmak isterseniz, renkli balyaj modellerini denemenizi önerebiliriz.

[haber id=”45858″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.