Kadın ve Moda

Kruvaze Elbise

14.09.2015
Kruvaze Elbise

Kruvaze elbise özellikle son zamanlar için konuşulursa oldukça dikkat çekici olduğu ve moda duruma geldiği söylenebilir. Bu sebepten yazımızın içerisinde çok sayıda ürün resmine yer vermek istedik.

Kruvaze elbise son dönemlerde daha fazla kullanılır duruma geldi. Aslında geçmiş dönemlerde de sık sık ön plana çıktığı ve kendisini gösterdiği oluyordu ama son bir kaç senedir bu durum daha güçlü bir hal aldı. Bu yazımızda sizlere moda olan yeni tasarımlarla ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Konumuza geçmeden önce, bazı yazılarımızı sizlere sunmak istedik. Bu içeriklerle ilgili linkleri de sıralıyoruz.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

Blazer Ceket Bayan

Yazılarımızın linklerinin hemen ardından kruvaze elbise modelleri konumuza devam ediyoruz. Sizleri son döneme damga vurmayı başarmış olan elbise modelleriyle baş başa bırakırken, hangilerinin moda durumda olduğunu da galeriden hemen sonra aktaracağız. İşte kruvaze elbiseler

Kruvaze Elbise Modelleri ve Fiyatları

Kruvaze elbise modelleri ve fiyatları hakkında öncelikli olarak moda olan ürünlerden söz edelim. Yukarıdaki galeride de görebileceğiniz gibi asimetrik etekli olan kruvaze elbiseler, yerli piyasada da yabancı piyasada da kendisine sık sık yer bulabiliyor. Bu modellerdeki farklılık ise aynı zamanda önü kısa arkası uzun olması diyebiliriz. İki stilin bir arada kombin edilmiş olması kimi zaman oldukça nahoş sonuçları ortaya çıkarsa da bu defa öyle olmamış, denebilir.

Kruvaze elbise fiyatlarına geldiğimizde, bilindiği üzere büyük markalar çok daha pahalı durumda. Bu elbiselerin fiyatları bu tür markalardan olduğunda 80 tl ile 300 tl arasında değişebiliyor. (genel ortalama. alt üst mümkün.) Daha mütevazi bir alışverişte ise 50 tl ile 150 tl arasında şık kruvaze elbiseler bulunabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.