Kadın ve Moda

Kot Gömlek Modelleri Bayan

13.02.2016
Kot Gömlek Modelleri Bayan

Kot gömlek modelleri bayan örneklerinden binlerce model elenerek seçilen çok sayıda modeli göreceksiniz. Bir kez daha eleme yapacağız ve bakalım en beğenilenler hangileri olacak.

Kot gömlek modelleri bayan stilleri için hemen alt kısımda görülen ürünler, dört-beş bin kadar model elenerek seçildi. Bu örneklerden beğendikleriniz ya da beğenmedikleriniz mutlaka olacaktır ancak seçim sırasında ciddi emek verildiğini bilmenizi isteriz. Bir kez daha galeri altında eleme yapacağız ve bunlar arasındaki en güzelleri de belirleyeceğiz. Bayan gömlek modelleri için çok sayıda içerik, sitemiz mavi menekşe içerisinde görülebilir. Bunlardan bazılarını linkli şekilde sıralıyoruz. Bakmak isterseniz, konu başlığı üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bayan Gömlek Modelleri Siyah Gömlek Bayan Modelleri Beyaz Gömlek Modelleri Bayan

Bayan kot gömlekler arasında seçim yapacağımızı ve bir eleme sonucunda en beğenilenlerin seçileceğini söylemiştik. Şimdi sizlerle o listeyi sırayla paylaşmak istiyoruz. On beş numarada bulunan bayan kot gömlek, hem alışılagelmiş bir model değil hem de diğerlerine bakıldığında çok daha şık duruyor. Bizim seçtiğimiz birinci model bu olsun. Dört numaradaki model de bizler tarafından beğenilenler arasında yer aldı. Sondan başlanarak sayıldığında üçüncü olan ve ortasında siyah şerit bulunan kot gömlek, bizim listemizdeki son örnek oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.