Kadın ve Moda

Yırtmaçlı Etek Modelleri

13.02.2016
Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı etek modelleri, her renk ve tonda farklı stillerde, sitemizde yer almaktadır. Buradaki modellerle beraber, onlarla ilgili düşüncelerimizi de sizlerle paylaşacağız.

Yırtmaçlı etek modelleri, hemen alt bölümde çok sayıda resimle yer alırken bu resimlerden sonra ise bizlerin yaptığı yorumları görebilirsiniz. Bu yorumlardan çok daha şık durduğuna inanmış olduğumuz eteklerden söz edeceğiz. Çok sayıda tek arasından bazıları için, ötekilere daha hoş durduğu düşüncesindeyiz. Bunlarla ilgili görüşlerimizi, resimlerin alt kısmında bulabilirsiniz. Mavi Menekşe içerisinde başka yazılarımız da mevcut ve sizlerle onları da linklendirilmiş olarak paylaşalım.

Kot Etek Kombinleri Etek Bluz Kombinasyon Modelleri Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri

Yırtmaçlı etek örnekleri için galeri oluştururken, en dikkat çekenleri eklemek istedik. Bu konuda başarılı olduğumuzu da düşünüyoruz. Ancak aralarından bazılarını daha fazla öne çıkarmak istiyoruz. Bu öne çıkaracaklarımız, diğerlerinden daha şık bulduklarımız olacak. Örneğin sondan ikinci sırada yer alan kırmızı etek, gerçekten diğerlerine göre daha hoş duran örneklerden birisi. Altı numarada bulunan etek ise hem farklı hem de çok dikkat çekici ve estetik duruyor. On yedi numaradaki spor yırtmaçlı etek de bizim için diğerlerinden bir adım önde. Sizler de hangi modelleri daha fazla sevdiyseniz, onları yorum alanına yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.