Kadın ve Moda

Kot Çanta Modelleri

22.12.2014
Kot Çanta Modelleri

Kot çantaları hazır olarak satın almaktansa, kendiniz evde eskimiş kot pantolon ya da kot gömleklerden yapabilirsiniz. Böylelikle tüm detayları tamamen sizin istediğiniz ve düşündüğünüz gibi hazırlanmış olur. Eski pantolonların ceplerini, düğmelerini, zımbalarını da bu çantaların üzerine süsleme amacıyla yerleştirebilirsiniz. Tüm bunlarla uğraşmak istemezseniz; kot çanta modellerinin hazır olanlarını alabilirsiniz.

Kot çanta modellerinde en çok uyum içinde olan renkler; taba rengi ve kahverengi. Çanta üzerinde bu renklerde kemer, cep detayları bulunanları tercih edebilirsiniz. Kendiniz yapmayı düşünüyorsanız; eski kemerlerinizden faydalanabilirsiniz. Bazı kot çanta modelleri, çanta halinde bile kot pantolonları andırırken; bazıları tamamen klasik çanta modelleri olarak görünüyor. Farklı tonlardaki kot kumaşları karıştırılarak hazırlanan tasarımları tercih ederseniz; işiniz daha kolay. Giydiğiniz kot giysilerle renk uyumu sorunu yaşamamış olursunuz. İnce kot kumaşlarından hazırlanmış fiyonklarla süslenen kot çanta modelleri görmenizde mümkün. Yine bu modeldeki çantaları da kendiniz yapabilirsiniz. Kot çantaları, spor ayakkabılarla, kot pantolon ve kot gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Üzerinde deri detayları bulunan kot çanta modellerini, deri taytlar ve tunik kot gömleklerle kombinlemek de doğru olacaktır.

Kot çanta yapımı için ihtiyaç listeniz; eski bir kot pantolon, detaylar için eski bir kot gömlek, eski kemerler, eski deri taytlar, boncuklar, payetler, pullar, zımbalar ve dikiş için gerekli malzemelerdir. Gerisi tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Kendi stilinize göre çantanızı tasarlayabilirsiniz. Böylece kot pantolondan çanta modelleri sizler tarafından şekillendirilmiş olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar