Kadın ve Moda

Kısa Saç Modelleri Bayan

25.09.2015
Kısa Saç Modelleri Bayan

Kısa saç modelleri bayan örnekleri için çok değişik ve hoş stilleri seçtik. Hiç düşünmediğiniz tarzlarla ilgili fikirleriniz bile değişebilir.

Kısa saç modelleri bayan stilleri arasından seçim yaparken yaşayacağınız zorlanma hafiflesin diye, biz sizin yerinize en güzel kısa saç modelleri seçimini yaparak, aşağıdaki resim galerisine ekledik. Daha sonra ise son sezonların en moda olan tarzlarını değerlendirmeye aldık. Kısaca, kısa bayan saç modelleri için genel bir analiz şeklinde içerik hazırladığımızı söyleyebiliriz. Bütün bu konular ve resimlere geçmeden önce, bazı yazılarımızdan alıntılar yaparak, sıralama yapıyoruz. Bu yazılarımıza tıklayarak, diğer içeriklerimizi de görebilir ve fikir edinebilirsiniz. Yazıların arkasından galeri ve ondan sonra da trendlerin değerlendirilmesi gelecek.

Topuz Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Perma Saç Modelleri ve Fiyatları

Ombre Saç Modelleri

Bayan Kısa Saç Trendleri

Bayan kısa saç trendleri arasında sayabileceğimiz çok model var. Bunun sebebi ise sürekli yeni stiller çıkması ve üzerlerinde oynamalar olması. Örneğin kısa dalgalı saçlar hem permalı hem kıvırcık tarzına yakın olabiliyor. Bu arada kısa dalgalı saçların son döneme damgasını vurduğunu hatırlatmış olalım. Bu model dışında kısa bob saçlar ve önü kısa arkası uzun kısa saçlar da ön plana çıkmış durumda. Son dönemde çok fazla kullanılan bu modeller, oldukça fazla ilgi görmektedir. Hem beğendiğiniz bir resmin altında hem de bu konunun hemen aşağısında görebilecek olduğunuz yorum bölümlerimize mesajlarınızı bırakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar