Kadın ve Moda

Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

03.08.2013
Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Keratin Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlerle keratin saç bakımı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını arayacağız.

Keratin saç bakımı nasıl yapılıra baktığımızda genellikle bu işin uzmanlarınca yani kuaförlerce yapılır. Fakat evde uygulanabilecek keratin saç bakımı ürünleri de mevcuttur.

Asıl sorumuz olan keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabına bu bakıma özel bir şampuanla saçların yıkanıp arındırılmasıyla başlanır. Bu şampuan sayesinde saç pulcukları arındırılmış ve keratin yüklemesine hazır hale geliyor.

Keratin saç bakımı

Keratin saç bakımına bundan sonra saçları tutamlara ayırarak keratin uygulanıyor ve 15- 20 dakika bekleniyor. Keratin bakımı yapılan saçlar tekrar yıkanıp kurutuluyor.

Keratin saç bakımıyla beraber yumuşacık dolgun ve sağlıklı saçlara kavuşuluyor. Fakat keratin saç bakımından sonra kullanılan şampuanlara dikkat etmek gerekiyor.

Keratin saç bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabı bu kadar kısa ve net. Keratin saç bakımı yaptırmak da cevabı kadar çok fazla zaman almıyor fakat muhteşem sonuçlar ortaya çıkarıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. suna dedi ki:

    keratin saç bakımı ile geçen gün bir kozmetik markette ürün dikkatimi çekti iki şekilde satılıyordu biri mavi su diğeri keratin di kulllanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilr mi işe yarar mı acaba boşa para vermeyelim

Tüm Hakları Saklıdır.