Kadın ve Moda

Estee Lauder Double Wear Fondoten

14.08.2019
Estee Lauder Double Wear Fondoten

Her kadın daha güzel ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmak ister. Bunun içinde çeşitli kozmetik ürünlerinden yardım alır. Tabii en önemlisi cilt sağlığı ve güzelliğini sağlamaktır. Ama tabii ki fondöten kullanmaktan vazgeçemeyenler için, doğal pürüzsüzlüğe kavuşturan fondöten dikkat çeker. Piyasa da sayısız markanın kozmetik ürünü ve fondöten ürünü vardır. Bunlar arasından size uygun olan, iddialı ve pürüzsüz bir fondöten bulmak zor olabilir. Bugünlerde dikkat çeken, Estee Lauder Double Wear fondöten; kullananların yorumlarına baktığımızda porselen gibi bir cilde sahip olurken, doğal bir görünüm de sağladığını söyleyebiliriz.

Estee Lauder Double Wear Fondoten İşe Yarıyor Mu

Fondöten tercihi nasıl olmalı; öncelikle ten renginize uyumlu olması gerekir. En önemlisi de doğal bir görünüm kazandırmasıdır. Tabii ki cildi tamamen kapatan fondöten, derinin nefes almasını engelleyebilir. Bu nedenle derinin nefes almasını engellemeyen fondöten tercihi yapmanızda fayda vardır. Aynı şekilde yoğun şekilde yağlı olmaması gerekir. Yağlı fondötenler, özellikle yağlı cilt yapısına sahip kişilerin, cilt sorunları ile karşılaşmasına yol açabilir. Bunlar ve bunun gibi özellikleri dikkat almanız cilt sağlığınız için önemlidir. Tabii kusurları kapatma özelliği olan fondötenler, ağır bir yapıya sahiptir. Bu nedenle her gün kullanmak yerine aralıklarla kullanmanız daha iyi olur. Böylelikle cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Cilt kusurlarını kapatan ve porselen gibi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olan, Estee lauder double wear fondöten ürününü de bu doğrultuda kullanabilirsiniz.

Estee Lauder Double Wear Fondoten Sağlıklı Mı

Başlıklar

Estee Lauder Double Wear Fondoten İncelemesi

Dünya çapında ünlü marka Estee Lauder, kalıcı özelliği ile ayrıcalıklı bir fondöten üretmiştir. Lauder Double Wear Fondoten özellikleri ile son zamanların popüler fondötenleri arasında yerini çoktan almıştır. Kalıcı olması ve güneş ışınlarına karşı koruyucu özelliğine sahip olması öne çıkar. Pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlaması da ekstra
özellikleri arasındadır.

[haber id=”37327″]

Estee Lauder Double Wear Fondoten özellikleri:

1. Kalıcı fondöten özelliği ile 24 saat boyunca kalıcılığını korur. Ayrıca kullananların yorumları ve test edilen özelliğine göre, 48 saate kadar dayanabildiğini söyleyenler mevcut.

2. İlk başta yapısı kalın gibi, fakat ıslak bir süngerle cildinize uygulandığında, istediğiniz inceliği elde edebiliyorsunuz.

3. Estee Lauder Double Wear fondoten kullanmadan önce, kuru cilde sahip olanlar mutlaka ciltlerine nemlendirici uygulamalıdır.

4. Fondöten bileşen yapısında bulunan 30 SPF sayesinde, güneş koruyucu özelliğine sahiptir. Ayrıca güneş koruyucu kullanmanıza gerek kalmaz.

Estee Lauder Double Wear Fondoten Nereden Alınır

5. Estee Lauder Double Wear fondöten, 5 farklı renk seçeneğine sahiptir. Ten renginize en uygun olan renk tonuna göre alabilirsiniz.

6. Sevilmeyen bir özelliği; fondötenin şişesinin pompasının olmamasıdır. Kullanım esnasında dökerek kullanmanız gerekiyor. Bu nedenle kullanım esnasında dikkatli kullanmakta fayda var.

7. Fondötenin en önemli özelliği ile kapatıcılığının kaliteli olmasıdır. Cilt üzerinde bulunan sivilce izlerini, lekeleri, gözaltı morluklarını vb. hepsini kapatmaktadır. Porselen gibi bir cilde sahip olmak için, özellikle özel
günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

8. Cildinize uyguladıktan sonra, renk değiştirmez. Giysilerinize de asla bulaşmaz.

Estee Lauder Double Wear Fondoten Nasıl Kullanılır

Öncelikle cilt tonunuza göre, doğru Estee Lauder Double Wear Fondoten rengini belirlemeniz gerekir. Fondötenin; soğuk tonlar, nötr, sıcak ve alt tonlar gibi sayısız renk tonu mevcuttur. 24 saate kadar etkili bir kapatıcılık sağlayan fondöten, gün boyu sizi yarı yolda bırakmaz. Tabii doğru tonu seçmeniz ve uygulama aşamanızda bir o kadar önemlidir. Özellikle kuru cilde sahip olanlar, fondöten uygulamadan önce ciltlerine nemlendirici uygulamaları tavsiye edilir.
Her gün düzenli bir şekilde fondöten kullananlar, cilt bakım rutinlerini de özenli bir şekilde gerçekleştirmelerinde fayda vardır. Özellikle akşam, makyajınızı cildinizden temizlemeniz önemlidir. Aksi takdirde cilt sağlığınız tehlikeye girebilir. Ağır makyaj yapanlar için bu bakım rutinleri daha da önem taşır.

Estee Lauder Double Wear Fondoten Kullanışlı Mı

Bu açıdan, sabahları da fondöten uygulamasını temiz ve ferah bir cilde uygularsanız daha etkin bir sonuç alırsınız. Sabah rutin bakımınızı yaptıktan sonra, düzenli kullandığınız nemlendiricinizi uygulayın ve ardından fondöteni cildinize sünger yardımıyla sürün. Koyu bir yapıya sahip olan Estee Lauder Double Wear Fondoten, sünger ile sürdüğünüzde istediğiniz inceliğe sahip olacaktır. Fondöten içeriği nedeniyle, ekstra güneş koruyucu kullanmanıza gerek yoktur. Yağlı cilt yapısına sahip olanlarında, isteklerine bağlı nemlendirici kullanmayabilirler. Fondöten uygulaması sonrası, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Güzelliğinizi yansıtan fondöten, doğal bir görünüm elde etmenizi de sağlar.

Estee Lauder Double Wear Fondoten Kullananların Yorumu

Son yılların dikkat çeken fondöten ürününü kullananların yorumları, çeşitli internet sitelerinde mevcuttur. Genel olarak incelediğinizde, olumlu sonuçlar elde edildiğine ulaşılabilir. Ama tabii cilt renk tonunuza göre doğru ürünü seçmeniz önemlidir. Aksi takdirde güzel bir sonuç elde etmeniz zor olur. Kullananların yorumlarında, şişesinin pompasının olmaması, en olumsuz özelliği olarak karşınıza çıkabilir. Bu durum daha kısa sürede bitmesine yola açabileceği belirtilmektedir. Bu nedenle dikkatli ve özenli kullanmanız gerekir.

Kalıcı olması ve porselen gibi pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlaması da avantajlı özelliklerindendir. Ayrıca ekstra güneş koruyucu kullanmanıza gerek olmaması ve doğal görünmesi dikkat çeker. Kullananların yorumları genel olarak, bu bilgileri içerir. Tabii kişiden kişiye, farklı etkenlerden kaynaklı değişken sonuçlar doğurabilir. Gerekli noktalara dikkat ederek temin edebilir ve deneyebilirsiniz. Piyasada fiyatları, kampanyalı ya da benzeri durumlara göre değişebilir.

[haber id=”13498″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar