Kadın ve Moda

Katlı Kısa Saç Modelleri 2013

09.08.2013
Katlı Kısa Saç Modelleri 2013

Saçında küçük veya büyük değişiklikler yapmak isteyen bayanlar için 2013 katlı kısa saç modellerine yer verdik bu yazımızda.

Özellikle cesur bayanların daha çok tercih ettiği katlı kısa saç modelleri 2013 yılında farklı kesimlerle modern bir görünüm sağlıyor. Fakat bu modern görünümü sağlamak için katlı kısa saç modellerinden sizin öncelikle saç ve yüz tipinize uygun olanını seçmelisiniz.

Çünkü katın seyrek veya yoğun olmasına göre kestireceğiniz saçlarınızla farklı ve istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Katlı kısa saç modellerini kullanarak seyrek ve sönük duran saçlarınıza daha yoğun ve hacimli bir görüntü kazandırmanız mümkündür.

Katlı kısa saç modelleri 2013 yılında ise oldukça ön plana çıkıyor. Farklı asimetrik veya daha sade kesimlerin de yer aldığı 2013 kısa katlı saç modelleri bayanlarda oldukça güçlü bir görünüm sağlıyor.

Katlı kısa saç modelleri 2013 trendlerinden özellikle yazın bu sıcaklarında faydalanmak güzel olacaktır. Fakat daha öncede belirttiğimiz gibi öncelikle yüz ve saç tipinizi dikkate alarak seçim yapmalısınız. Bu konuda size kuaförünüz uzman görüşüyle tavsiyede bulunacaktır.

Bu arada katlı kısa saç modelleri için gittiğiniz kuaförünüz çok da dikkatli olmalı yoksa ufak bir makas hatası sizi hiç beklemediğiniz bir hayal kırıklığına sebep olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. filiz dedi ki:

  kısa saçlar için biraz cesaret gerekiyor. herkes kısa saç taşıyamaz

 2. ılgaz dedi ki:

  yüz şeklim uzun ince bir yapıda dolayısı ile yüz şeklime katlı kısa saç modeli uygun olur mu?

  1. admin dedi ki:

   tabiki yüzünüze uygun bir kısa saçlı modeli vardır fakat size tarif ettiğinize göre kısa katlı saç modellerinden çene boylarında ve yoğun katlı modelleri önerebiliriz.

 3. kuaför bahar dedi ki:

  kısa saç modelleri yazınızdan resimleri kullanarak faydalandım teşekkür ederim.

 4. ASİYE dedi ki:

  saçlarımı katlı kısa modelde kestirmek istiyorum ama samsunda iyi bir kuaför var mı

Tüm Hakları Saklıdır.