Kadın ve Moda

Kalın Permalı Saç Modelleri

11.04.2014
Kalın Permalı Saç Modelleri

Yine yeniden permalı saçlara yer verdik kalın permalı saç modelleri başlığı altında.

Permalı saç modelleri biz hanımların beğenerek kullandığı saç modellerindendir. Kimimizin yüzüne kalın perma modelleri iyi olurken kimimize ise ince permalı saç modelleri iyi olur.

Fakat kalın permalı saç modellerinin hanımların gözünde her zaman ayrı bir çekiciliği vardır. Permalı saçlar her zaman daha pratik kullanıma sahip olduğu gibi kalın permalı saç modellerinin de aynı şekilde hem günlük iş yaşantımız hem de özel günlerde kolaylık sağlayacağı düşünülür.

Fakat kalın permalı saçlar da uygun bakım aşamalarını yapmayınca beklediğiniz pratik çözümü size sunmaz. Her şeyde olduğu gibi iri permalı saç modellerine sahip olmak da birazcık özene bağlı.

Kalın dalgalı perma modellerinde saçın kendini göstermesi için uygun ürünlerle desteklenmesi gerekiyor. İstediğiniz muhteşem dalgalara sahip olmak için bir de güvendiğiniz bir kuaför olması lazım.

Genellikle kalın permalı saç modelleri denildiğinde hep uzun saçlar gözümüzde canlanır. Kalın permalı kısa saç modelleri de paylaştığımız resimlerde gördüğünüz gibi oldukça havalı ve şık.

Sizlerde saçınızda değişiklik yapmak istiyorsanız kalın permalı saç modellerinden başlamaya ne dersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.