Kadın ve Moda

Lazer Epilasyon Süreci Este Lorien Farkı İle Nasıl İşliyor?

10.10.2022
Lazer Epilasyon Süreci Este Lorien Farkı İle Nasıl İşliyor?

Başlıklar

Eskişehir Lazer Epilasyon İşlemlerinde Este Lorien İle Harika Pürüzsüzlük

 

Eskişehir lazer epilasyon adresi Este Lorien kadın danışanlarına muhteşem bir deneyim sunmaktadır. Güncel seri teknoloji cihazları ile istenmeyen tüylerden kolayca kurtulma fırsatı yaratmaktadır. Hijyen prosedürüne en iyi şekilde uyularak profesyonel çalışma ahlakını size hissettirmektedir.  Danışanlarımıza Este Lorien ile kendilerini ödüllendirmelerini ve şımartmalarını öneriyoruz.

Güzellik salonumuz, gün içinde belli doluluk oranına dikkat ederek butik çalışma prensibi sayesinde seans sırası oluşturmamaktadır. Siz değerli kadın danışanlarımızın kıymetli zamanları işlemler için kullanılmaktadır. Lazer epilasyonda öncü olan Este Lorien, size seanslarınız boyunca ayrıcalıklı konforu yaşatmaktadır.

Yaz ve kış dört mevsim boyunca istenmeyen tüyleriniz size hep yük olmuştur. Sonuç odaklı lazer epilasyon hizmetimiz sayesinde size ömür boyu bir rahatlık sunuyoruz.

 

Eskişehir Lazer Epilasyon Süreci Este Lorien Farkı İle Nasıl İşliyor?

 

 • Her yaş grubundan kadın danışanlarımıza sunduğumuz lazer epilasyon hizmetimizde, seans öncesi ve sonrası kesintisiz uzman desteğini verilmekteyiz. Seans deneyimine sahip uzman estetisyenler tarafından işlemleriniz gerçekleşmektedir. Tüm eğitimlerini tamamlamış ve belgelere sahip profesyonel ellere kendinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.
 • Hizmetlerimiz boyunca tek kullanımlık, kişiye özel materyeller tercih edilmektedir. Cihaz başlıklarının her seans sonrası dezenfekte işlemi gerçekleşmektedir. Sağlık, hijyen ve sterilizasyona öncelik verilmektedir. Ayrıca, siz değerli danışanlarımızın mahremiyet kurallarına son derece dikkat edilmektedir. Lazer epilasyonun etkinliği için de seanslarınız boyunca sürekli aynı uzman ile işlemleriniz yapılmaktadır.
 • Seanslarınızdaki işlem süreleri sonuç odaklı bir lazer için gereken süreden daha az olmamaktadır. En iyi sonuca ulaşmak için epilasyonun verimliği açısından kullanım ömrü tamamlanmış cihazlar tercih edilmemektedir. Este Lorien her zaman, yeni nesil ve son teknoloji lazer epilasyon cihazları ile çalışmaktadır. Atış limitini aşmış ve düşük kaliteli cihazlar düşük maliyetli olabilir. Fakat bu cihazlarla muhteşem ve kalıcı pürüzsüzlüğe ulaşmak imkânsızdır.
 • Tam sonuçlu bir lazer epilasyon için yüksek kaliteli ve güncel teknoloji sahibi cihazlar yeterli değildir. Bunun yanında atış deneyimine sahip estetisyen tarafından doğru teknikler ve ayarlar kullanarak işlemin gerçekleştiriliyor olması oldukça önemlidir. Yeni nesil cihaz artı atış deneyimli uzman bileşeni ile iyi bir sonuç elde edilmektedir.

Lazer Epilasyon İşlemi Hangi Bölgeleri Kapsamaktadır?

 

Este Lorien ile yanık riski olmadan sağlıklı bir lazer epilasyon deneyimi için tüm vücut ve ultra tüm vücut tercihleri bulunmaktadır. Ayrıca, talep doğrultusunda tek bölge çalışmaları da mevcuttur.

Lazer Epilasyon İşlemi Öncesi ve Sonrası Neler Yapılmalı ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

                Lazer epilasyon işleminin sonuç vermesi ve uzun ömürlü kullanımı için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

 • Seansınızdan iki gün önce kıllar (kol ve yüz hariç) jiletlenmelidir,
 • Yüz bölgesine lazer epilasyon uygulanacak ise makyajın temizlendiğinden emin olunmalıdır,
 • İşlem gören bölge/bölgeler üç gün nemlendirilmemelidir,
 • Seans sonrası bir hafta dolduğunda her banyoda işlem bölgesine kese yapılmalıdır,
 • Seansın uygulandığı gün banyo, kese vb yapılmamalıdır,
 • Kaşıntı olan bölgeler kaşınmamalıdır,
 • Seanslar arasında kıl köküne müdahale edilecek uygulamalar yapılmamalıdır.

 

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Sürmektedir?

 

Este Lorien konforu ile yaşayacağınız eşsiz pürüzsüzlük hissi için seanslar, işlem yapılacak bölgeye göre değişim göstermektedir. Bunla birlikte ortalama altı-sekiz-on seanslık bir süreci kapsamaktadır.

 

Eskişehir Lazer Epilasyon Farkı Este Lorien İle Yaşanır

 

Eskişehir lazer epilasyon denildiği zaman ilk akla Este Lorien gelmektedir.  Güzellik salonumuz, Ankara ve İstanbul gibi metropol hizmet kalitesini Eskişehirli hanımlara kavuşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Danışanlarına hijyen, konfor, kişiye özel estetisyen ayrıcalığı ve etkili bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Sizin de bu esenliğe katılmanızı ve bu deneyimi yaşamanızı istiyoruz.

Este Lorien, kıymetli kadın danışanlarının hayatlarında özel bir yer edinmek ayrıcalığına sahiptir. Haydi, sorunsuz ve sonuç odaklı bir lazer epilasyon hizmeti için sizleri de güzellik salonumuza bekliyoruz.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar