Kadın ve Moda

İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri Bayan

21.11.2019
İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri Bayan

İnce telli saçlar için kesim modelleri bayan trendlerine bakacak olursak, birden farklı model karşımıza çıkar. Özellikle ünlü simaların tercih ettiği saç kesimleri, trend olan listeleri oluşturur. Bu nedenle ünlü isimlerin hangi saç kesimlerine yöneldiğine bakabiliriz. Ayrıca herkesin bildiği üzere, ince telli saçları daha derli toplu ve gür göstermek için, aynı hizada ve omuz hizasında olması önemlidir. Böylelikle saçlarınız daha derli toplu olacağından, dolgun bir görünüm sunar.

2020 Kadın İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri

İnce Telli Saçlar için Saç Kesim Modelleri

İnce telli saçlar için saç kesim modelleri önem teşkil eder. Çünkü ince telli saçlara sahip kadınlar, saçlarının hemen sönmesinden şikayet eder. Bu nedenle saçların uzun süreli dolgun görünmesini sağlayan saç modellerine yönelmeniz gerekir. Hacimli ve gür saçlara kavuşmak adına, birkaç püf nokta uygulayabilir ve hayalinizdeki gibi dolgun saçlara kavuşabilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Trend Saç Kesim Modelleri

Katlı Orta boy saç kesimi

İnce telli saçlara sahipseniz, saçlarınızı orta boylarda kestirebilir ve doğal dalgalı modelleri verebilirsiniz. İnce telli saçlar için kesim modelleri bayan trendleri arasında, her zaman katlı ve orta boy saç kesimleri öne çıkar. Böylece saçlarınız daha hacimli bir görünüm kazanır. Bakımı açısından da her ay düzenli bir şekilde uçlarından aldırarak, hava almasını sağlayabilirsiniz. Şekil vermenizde oldukça kolaydır. Saç köpüğü ile pratik bir şekilde saçlarınıza dalga verebilir ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle dolgun gözükmesi için, düz yapmak yerine dalgalı modelleri deneyebilirsiniz.

Kadın İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri 2020

Omuz Hizasında Saç Kesimi

Dalgalı ve kıvırcık, ince telli saçlara sahipseniz saçlarınızı orta boyda kestirebilirsiniz. Böylece saç köpüğü ile doğal dalgalar verebilirsiniz. Omuz hizasında kesilen saçlara şekil vermek oldukça kolaydır. Dalgalı saçlarınız hacimli görünümleri ile daha hoş bir görsellik sunar. Daha hareketli bir olması için katlı kesimde yapabilirsiniz.

[haber id=”47836″]

Uzun-Katlı Saç Kesimi

İnce telli saçlar için kesim modelleri bayan listesinde, saçları uzun olanlar için katlı kesimleri önerebiliriz. İnce telli saçlarınız varsa ve uzun saçlardan vazgeçemiyorsanız, uzun katlı modeller tam size göre diyebiliriz. Ufak dokunuşlar ile katlı kestirdiğiniz saçlarınıza hacim yapmakta oldukça kolay. Saçlarınızı kaldırın ve diplerine sprey sıkın, daha sonra hafif bir şekilde krepe yapın. Böylelikle saçlarınız doğal bir şekilde hacimli bir görünüm kazanır. Katlı saçlarınıza iri dalgalar da verebilir ve böylece ince telli görünümünden eser kalmayacağını söyleyebiliriz.

2019 Kadın İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri

İnce Telli Saçlar İçin Bob Saç Kesim Modelleri

Asimetrik Bob

Bob saç modelleri, ünlü simalar tarafından da özellikle tercih edilir. Sizlerde ince telli saçlar için kesim modelleri bayan trendlerini merak ediyorsanız, bob modellerini denemenizi önerebiliriz. Bob kesim dalgalı yapısı ile saçlarınıza doğal bir şekilde hacim kazandırır. Böylece hacimli ve gür saçlara kavuşabilirsiniz. Ama tabii asimetrik bob saç modelini, genellikle düz saçlar ile kullanmanızı öneriyoruz. Modeli gereği düz saçlar ile daha hoş bir görünüm kazanır.

Kadın İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri 2019

Açılı Lob Saç Kesimi

İnce telli saçlarınız için, açılı lob saç kesimi de gayet uygundur. Farklı saç modeli arayanlar ve özellikle kısa saç sevenler için önerilebilir. Saç köpüğü ile saçlarınızı kolay bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Kadın İnce Telli Saçlar için Kesim Modelleri

İnce Telli Saçlar İçin Kâkül Kesimi

İnce telli saçlara, kakül kesimi de hareket katar ve genel görünümünde dolgun bir görünüm elde edersiniz. Kısa ya da orta uzunluktaki saçlarınıza, kakül kesimi ile daha hoş bir hacim katabilirsiniz. Saçlarınızın modeline uyumlu bir kakül kesimi ile ister dalgalı isterseniz düz kakül modelleri ile kolay şekilde saçlarınızı ve kaküllerinizi şekillendirebilirsiniz.

[haber id=”28904″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.