Kadın ve Moda

İğne Oyası Örnekleri

11.11.2013
İğne Oyası Örnekleri

Bu yazımızda siz değerli bayanlara iğne oyası örnekleri ve modellerini anlatacağız. iğne oyası modelleri  günümüzde hala bayanların en çok ilgisini çektiği ve ördüğü el işi örgü türlerinden biridir.

Bayanlar el emeği göz nuru ile ördükleri iğne oyası modellerini çocuklarının çeyizlerine koymak için veya yakın dostlarına hediye etmek için ördükleri el işi modelleridir.

örülmesi bir hayli zor olan iğne oyası örneklerine bayanlar oldukça fazla ilgi göstererek hem örgü geleneğini sürdürürler hem de hobi olarak boş zamanlarını değerlendirerek ortaya çok güzel iğne oyası modelleri çıkartırlar.

Yazımızın içinde en güzel iğne oyası modellerini sizlerle paylaşıyoruz. örgü işine merakı olan bayanlar birbirinden güzel iğne oyası modelleri örerek yakın çevrelerine yada çeyizlik satan yerlerde pazarlayarak satarlar. sizde eğer çeyizliğinize iğne oyası modellerinden koymak istiyorsanız ve örgü işini bilmiyorsanız bu işi yapan bayanlar ile iletişime geçerek kendinize iğne oyası örnekleri ördürebilirsiniz.

İğne oyası örnekleri bir çok yerde kullanılabilir. kullanım alanı oldukça fazla olan iğne oyası modellerini yazma kenarında, eşarp kenarında, örtü kenarında, fular kenarında ve daha bir çok değişik alanda görmeniz mümkündür.

Resim galerimizde sizler için paylaştığımız iğne oyası modellerine tıklayarak bakabilir ve beğendiğiniz iğne oyası örneğini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca 2018 iğne oyası modelleri için şu yazımıza; 2018 İğne Oyası Yazma Modelleri

2019 iğne oyası modelleri için bu yazımıza; 2019 İğne Oyası Modelleri bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. neslihan dedi ki:

  iğne oyası örnekleri her genç kızların ilgisini çekecek modeller olduğu için anneleri istediği zevke uygun modelleri yapabiliyor kız çocuklarına 2013 2014 yılı bence özel ve anlamlı örnekleri görebiliyoruz.

 2. gonca dedi ki:

  iğne oyası örnekleri bayanlarımızın ilgisini elbette çekmiştir. bayanlar için bir kaç alternatif olduğundan benim yazma hoşuma gitti yapmak isterim.

 3. şerife dedi ki:

  özellikle ev hanımları için oldukça güzel bir alternatif galeriniz deki iğne oyası örneklerinizi beğendim.

 4. selime dedi ki:

  iğne oyaları gerçekten çok emek ister. tabi her bayanın da harcı değildir. benim de iyi güzel yaptığımı söylerler. zaten farklı iğne oyası modelleri araken buldum sitenizi de

Tüm Hakları Saklıdır.