Kadın ve Moda

İçinizi Isıtacak Kışlık Örgü Panço Modelleri

05.10.2018
İçinizi Isıtacak Kışlık Örgü Panço Modelleri

Kışlık örgü panço modelleri bayanların kış aylarında dış giysi olarak kullandıkları şık bir üründür. İspanyolca’dan gelen ‘Poncho’ orta kısmında başın geçmesini sağlayan bir delik ve kare şeklinde kumaştan yapılmış bayan ya da erkek pelerini olarak bilinmektedir. İlk olarak kaba el dokuması yünlü kumaşlardan yapılan bu giysi daha sonra moda olmuş ve pek çok çeşidi tasarlanmıştır. Kapüşonlu, püsküllü ve yağmurluk şeklinde olan panço modelleri de günümüzde dikkat çekmektedir.

Sizlere bahsetmek istediğimiz örgü panço modelleri de çok şık detayları içerisinde barındıran ve birbirinden farklı desenlere sahip olan ürünlerden oluşmaktadır. Sonbahar, kış ve ilkbahar aylarında giyilen pançolar tesettür giyimi tercih edenler içinde vücudu kapattığından dolayı pantolonlar üzerinde kullanılabilir. Ya da açık bir bayanda iş yerine giderken kıyafetlerinin üzerine örgü panço modelini giyerek hem soğuktan korunabilir hem de giysilerini şık bir biçimde kombin yapabilir.

Bayan Örgü Panço Modelleri ve Yapılışı 

Bayan örgü panço modelleri farklı renkte ki örgü iplerden ve farklı boyutta ki şişlerden örülebilir. Panço örgü örnekleri için tanıdık çevrenizden yardım alabileceğiniz gibi sitemizde ki örgü kategorisini inceleyerek de kendinize en uygun panço modelini tercih edebilirsiniz. İster bir tane isterseniz birden fazla panço çeşidi örerek her gün değiştirip tarzınıza renk getirebilirsiniz. Beyaz, kahverengi, kırmızı ya da kırçıl renklerde ki ipleri örgü panço modasına uyum sağlamak için iplik satan mağazalardan satın alabilir ve seçtiğiniz örneğe en kısa sürede başlayabilirsiniz.

Kız ve Erkek Çocuk İçin Pançolar

Kız ve erkek çocuk için panço modeli arayan anneler, babanneler ya da anneanneler birbirinden şirin çocuk pançoları gördüğünüzde siz de kendinizi alamayacak ve hemen örgü örmeye başlayacaksınız. Bebek ve çocuklar için örülen bu modeller hem daha kısa sürede bitmekte hem de desenleri ile daha da çok dikkat çekmektedir. Kız çocuğuna pembe üzerinde kurdelelerin yer aldığı bir kız örgü panço modeli örerken; erkek çocuk için ise kapüşonlu ve kulakları olan bir erkek çocuk panço modeli örebilirsiniz. Bu tamamen sizin örgü becerinize ve hayal gücünüze kalmıştır.

Bebek panço modelleri için bakınız

Daha fazla panço modeli için bakabilirsiniz

Birbirinden güzel örgü panço modelleri için galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.