Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu

03.03.2019
1.091
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu

Yardım meleklerinin diğer ismi de yay burcu kadını olabilir. Mahallede, sokakta, okulda kısacası yardıma ihtiyacı olan birini gören yay burcu kadını hemen koşar. Yardım edeceği kişinin tanıdığı olması da gerekmez, ihtiyacı olduğunu öğrendiği an artık o kişi onun sorumluluk sahasına girmiştir. Yay burcu kadını yardımda kendisi ile de sınırlı kalmaz etrafındaki insanların da bu zorda kalmışa destek olması için çabalar durur.


Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu

Yay burcu kadınına hadi gezmeye diyin hazırım cevabını alırsınız.  Gezme tozma denildi mi akarsular durur.Evine bağlı olması onun gezmesini engellemez. Kafasını dağıtmak için alışveriş yapabilir. Tutumlu olmak istese de genelde ölçüyü kaçırabilir.

Şen kahkahalarının bol olduğu, keyifli ve eğlenceli bir yapıya sahiptir yay kadını. Fakat bu neşeli görüntünün perde arkasındaki bir takım hüzünlü görüntüyü yay burcu kadını hep karanlıkta bırakmayı başarır. Hayatına giren erkeğin de onu anlamasını bekler ve bu yüzden karanlıkta kalan yanını keşfeden ve gerektiğinde ona destek olmayı başaran biri için yay burcu kadını gerekirse canını verir.

Marifetli Polyannadır Yay Burcu Kadını

Bir nevi asrın Polyannası rolünü en iyi oynayandır yay kadını.  On parmağında on marifet sözü yay burcu kadını için biçilmiş kaftandır adeta. Oldukça yeteneklidir. Yay kadını elini attığı işten başarıyla çıkar. Polyanna benzeri denilmesi onun bu tatlı limon denilen felsefeye uyum sağlamış olmasındandır. Hiçbir zaman bardağın yarısı boş demez, onun için bardağın yarısı daima doludur. Bu sayede de yeteneği ile özgüvenini birleştirir ve zor işleri dahi kolay eder.

Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu


Kariyerinde en üst noktalara ulaşmak ister ve ulaşır. Analizler yapmayı sever. Yay burcu kadını sizin söylediklerinizin aslında ne anlamaya geldiğini yorumlamaya başladıysa acil işiniz çıkabilir ya da uzun bir konuşmaya hazır olun. Yay burcu kadınları cömerttir, kendileri de çevrelerindekilerin cömert davranmasını beklerler.Bu nedenle vaktim yok, şu an dinleyemem tarzı cümleler kurulmasından hiç ama hiç hoşlanmaz. Çünkü bir yay kadını için cömertlik sadece maddiyatta gösterilmesi gereken bir özellik değildir. Bunu kendisi gösterdiği gibi karşısındakiler de göstersin ister.

Ellerinde ne kadar para olursa olsun yay kadınları ayın sonunu zor getirirler. Yay burcu kadınları lükse birazcık düşkündürler. Lüks, pahalı lokantalar, mağazalar, mekânlar yay burcu kadınının vazgeçilmezleridir.Bu özellikleri onların ister istemez çok para kazanma ya da eşimin para sıkıntısı olmamalı düşüncesini de beraberinde getirir. Eğer aradığı cömertliği hayat arkadaşında bulamazsa mutsuz olabilir.

Yay burcu kadınıyla ilişkisi olan beyler evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Aşk hayatında utangaçtır. Fakat yay burcu kadını sevdiği erkeği gerçekten çok mutlu eder.  Fakat bir yanlışını gördüğünde de canından eder. İlişkisini yaşarken takındığı tavır sakin ve uysal gözükse de, yay burcu kadını ile beraber olanların çok dikkatli olması gerekir çünkü önemsiz dediğiniz bir bayan isminden bahsetmek bile onu çıldırtabilir.


FOTO GALERİ / Burçlar ve Kadınlar Yay BurcuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.