Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu

24.02.2013
941
A+
A-
Burçlar ve Kadınlar Yay Burcu

Yardım meleklerinin diğer ismi de yay burcu kadını olabilir. Mahallede, sokakta, okulda kısacası yardıma ihtiyacı olan birini gören yay burcu kadını hemen koşar

Yay burcu kadınına hadi gezmeye diyin hazırım cevabını alırsınız.  Gezme tozma denildi mi akarsular durur.

Şen kahkahalarının bol olduğu, keyifli ve eğlenceli bir yapıya sahiptir yay kadını. Fakat bu neşeli görüntünün perde arkasındaki bir takım hüzünlü görüntüyü yay burcu kadını hep karanlıkta bırakmayı başarır.

Bir nevi asrın Polyannası rolünü en iyi oynayandır yay kadını.  On parmağında on marifet sözü yay burcu kadını için biçilmiş kaftandır adeta. Oldukça yeteneklidir. Yay kadını elini attığı işten başarıyla çıkar.

Kariyerinde en üst noktalara ulaşmak ister ve ulaşır. Analizler yapmayı sever. Yay burcu kadını sizin söylediklerinizin aslında ne anlamaya geldiğini yorumlamaya başladıysa acil işiniz çıkabilir ya da uzun bir konuşmaya hazır olun. Yay burcu kadınları cömerttir, kendileri de çevrelerindekilerin cömert davranmasını beklerler.

Ellerinde ne kadar para olursa olsun yay kadınları ayın sonunu zor getirirler. Yay burcu kadınları lükse birazcık düşkündürler. Lüks, pahalı lokantalar, mağazalar, mekânlar yay burcu kadınının vazgeçilmezleridir.

Yay burcu kadınıyla ilişkisi olan beyler evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Aşk hayatında utangaçtır. Fakat yay burcu kadını sevdiği erkeği gerçekten çok mutlu eder.  Fakat bir yanlışını gördüğünde de canından eder.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.