Erkek Modasında Yeni Trendler

03.03.2019
44
A+
A-
Erkek Modasında Yeni Trendler

Kendine özen gösteren erkeklerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu durum kesinlikle çok güzel. Bakımlı ve temiz bir erkek her zaman daha ilgi çekici daha çok kaile alınan ve saygı duyulan erkektir. Şık görünümü yakalamak isteyen, modayı takip eden erkekler için erkek modasında yeni trendler nelerdir derlemesi yapmak istedik.


Erkek Modasında Yeni Trendler

Bahar aylarına girdiğimiz bu sezonda artık dar ve kısa paça pantolonlar yerini salaş pantolonlara bırakırken, takım elbiseler ise eski klasikliğine geri görünüyor. Yine takım elbiseler aynı renk skalasından seçiliyor ve gömleklerde şal modası yerine yeniden kravata bırakıyor. Uyumlu renklerde giyinmek ve renk seçimlerinde daha çok siyah, lacivert, krem rengi tercih ediliyor.

Erkek Modasında Yeni Trendler

Kamuflaj Yine Moda Haline Geldi

Neredeyse her 5 yılda bir yeniden moda olan asker kamuflajı bu senede hem tişörtlerde hem de pantolonlarda dikkat çekerek mağaza vitrinlerinde yerini alıyor. Kamuflaj desenlerinin genel olarak moda olmasının en büyük sebebi erkeklere oldukça yakışmasıdır diye düşünüyoruz. Kadınların da dikkatini çektiği bir gerçek. Yalnızca yeşil ve kahve tonlarında değil, mavi ve lacivert tonlarındaki kamuflaj desenli kıyafetlerde bu sene erkek modasında yeni trendler içerisinde yerini alıyor.

Spor Şıklığı Geri Dönüyor


Erkek Modasında Yeni Trendler

Bundan önceki senelerde bir takım elbise furyası aldı başını gitti. Takım elbiselerde bildiğimiz klasik takımlardan oldukça farklıydı. Canlı ya da pudra renklerde kısa paçalı pantolonlar, dar yelekler bir ara gözlerimizi kanatmadı değil. Neyse ki bu moda trendi artık yerini yeniden spor giyime bırakıyor. Koyu ya da açık renklerde tişörtler, salaş ya da açık paça pantolonlar ve üzerine alınan uzun hırkalar erkeklerin çok daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Erkek modasında yeni trendler arasında yerini alan uzun ve kapüşonlu hırkalar da bu sene çok tutulacağa benziyor.

Spor Ayakkabılar Yeniden Her Yerde

Yine bir müddet raflara kaldırılan spor ayakkabılarda yeninden erkek modasında yeni trendler içerisinde yerini alıyor. Bir ara bu modayı her beraber görmüştük, spor takım elbise tercihleri ve altına giyilen spor ayakkabılar yeniden modanın akışı ile bu sene de geri dönüş yapıyor. Kot pantolon, gömlek ve koyu renklerde tercih edilen ceketlerin altına sneakers spor ayakkabı modelleri oldukça şık ve spor bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Erkek Modasında Yeni Trendler

Ormancı Gömlekleri Sandıktan Çıkarılıyor

Çok eskiden moda olan kareli diğer bir adıyla ormancı gömlekleri yeniden moda oldu. Fakat bu sefer içerisine tişört giyiliyor ve gömlek yalnızca bir dış giyim ürünü olarak kullanılıyor. Altına ise daha çok siyah renk pantolonlar ve yine moda olan sneakers spor ayakkabı modelleri tercih ediliyor.

Bu Sene Koyu Renkler Moda

Bu sene koyu griler ve siyahlar ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Ayrıca açık renk kot pantolonların yerini de yine koyu renklerdeki pantolonlar alıyor. Kot pantolon demişken; artık yırtık kotların, kot şortların modası eskide kaldı. Daha çok salaş ve kemerlerle kombine edilen kot pantolonlar moda. Hatta kot pantolonunuz size biraz da büyük gelebilir. Böylece daha salaş ve daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Erkek Modasında Yeni Trendler

Yine açık renk gömleklerin yerini koyu renk gömlekler alıyor. Koyu, kırçıllı griler, siyah, bordo renklerde tek renk gömlekler erkek modasında yeni trendler arasında yerini alıyor. Baskılı tişörtlerin modası uzun zaman önce bitmişti ve böylece tişörtlerinde neredeyse modası geçmişti. Bu sene ise düz ve tek renk tişörtler moda haline geldi. Ne çok dar ne de çok bol duran tişörtlerin altına koyu renk kot pantolonlar tercih ediliyor. Açıkçası bu sezon son dönemlerden oldukça iyi bir sezon olacağa benziyor. Erkeklerde moda bu sene yönünü rahata ve konfora çeviriyor.


FOTO GALERİ / Erkek Modasında Yeni TrendlerZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.