Platin Sarısı Saç

19.06.2016
1.289
A+
A-
Platin Sarısı Saç

Platin sarısı saç son dönemde özellikle, çok fazla gündemde olan ve sevilen bir saç rengi olarak öne çıkıyor. Bu renge uygun olan modellerimizi yazımızda bulabileceksiniz.


Platin sarısı saç rengi için hem değişik tonları hem de modellere göre saçlarda nasıl durduğunu inceleyebilirsiniz. Bu saçlar arasında hangilerini daha fazla güzel bulduğumuzu ise sizler için yorumlamak istiyoruz. Her konumuzda yapmış olduğumuz yorumları, bu konumuzda da yaparak, dört tane en iyi modeli seçeceğiz. Daha sonrasında da sizlere başka konularımızı da önereceğiz. Çok ilgi gören bu konulara göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

En güzel platin sarısı saçlara gelecek olursak, yedi numara ile başlayabiliriz. Bu saç modeli oldukça güzel ve doğal bir görünüme sahip. Saçın modeli de bu düşüncemizde etkili olabilir. Gerçekten hoş bir görüntü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Onun ardından on dört numaralı saç ve on yedi numaradaki platin sarısı saç da bizlerin diğerlerinden daha güzel buldukları arasında sıralanıyor. Dördüncü olarak en güzel seçtiğimiz model ise on numaradaki oldu. Bu saç hem modeli bakımından hem de ton açısından yine diğerlerinden daha güzel duruyor ve listemize dahil oluyor.

Bizler en güzel olduğuna inandığımız platin sarısı saç modelleri için seçimlerimizi yaptık. Yorum alanımızı kullanarak, sizler de aynı şekilde yaptığınız seçimleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Hem bizim hem de yeni gelecek olan ziyaretçilerimiz için seçimlerinizi bekliyoruz.

Koyu Sarı Saç Rengi

Sarı Saç Renkleri


FOTO GALERİ / Platin Sarısı SaçZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.