Kadın ve Moda

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri için hazırlanan ve içerisinde her stil ve marka gelinliğin olduğu konumuzda galerimizin yanı sıra, yorumlarımız da yer almaktadır.

Gelinlik modelleri çok farklı tarzlarda olabiliyor. Bunu ve beğenilerin de oldukça değişken olduğunu bildiğimizden, aşağıdaki galeriyi hazırlamak istedik. Galerimizi oluştururken gelinlik resimleri için bir sınıflandırma da yaptık. Stillere göre yapılan sınıflandırmalarda, her konumuz için bir örnek kaç resim belirledik ve konu başlığına tıklandığında o konu hakkında çok daha fazla model ve bilgiye ulaşmanız için linklendirme yaptık. Yani alt taraftaki gelinlik modelleri arasından beğendikleriniz olduğunda, konu başlığına tıklamanız yeterli olacaktır.

Gelinlik modelleri arasında; a kesim gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri, balık kesim gelinlik modelleri, kısa gelinlik modelleri, uzun gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri gibi stilleri ve daha fazlasını bulabileceksiniz. Sizler için sıralayacak olduğumuz konularımız ve resimlerimiz, gerçekten oldukça özel tasarımlardan oluşuyor.

Uzun Gelinlik Modelleri

Uzun gelinlik modelleri için hazırlanan konumuz içerisindeki değerlendirmeleri görmek ve resimleri incelemek için bu başlığa tıklamanız yeterli olacaktır. Bu konudan sizlere bir kaç örnek veriyoruz.

Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa gelinlik modelleri için de aynı şekilde çok özel tasarımları bulabilecek olduğunuz konumuz bu ve başlığa tıkladığınızda konu hakkında daha kapsamlı sonuçlara ulaşacaksınız. Bu modeller o konudan seçilmiş bir kaç örnek sadece. Daha fazlası için konuyu inceleyebilirsiniz.

Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

En fazla tercih edilen tarzlardan birisi olan kabarık gelinlikler için de çok ilgi gören bir konumuz var ve başlığa tıklayarak konuyu ziyaret edebilirsiniz. Bir kaç örneği sizlerle paylaşıyoruz.

A Kesim Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri için özel bir şekilde seçilmiş ve yayınlanmış olan stilleri de bu konuda görebilirsiniz. Bunun için üstteki başlığa tıklayınız.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük beden gelinlik modelleri yazımızın detayları ve diğer görseller için başlığa tıklayarak, detayları görebilirsiniz.

Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Balık kesim gelinlik modelleri içeriğimizin çok daha kapsamlı olarak yer aldığı konumuz için bu başlığa tıklayabilirsiniz.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri ile ilgili olarak geniş kapsamlı görseller için bu başlığa tıklayıp, ayrıntılı olarak inceleme yapabilirsiniz.

Askılı Gelinlik Modelleri

Aynı şekilde askılı gelinlik modelleri için de başlığımıza tıklayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu yazıdan bir kaç örnek verelim.

Tüllü Gelinlik Modelleri

Tüllü gelinlik modelleri başlığımıza tıkladığınızda bu tarz muhteşem gelinlikleri görebilirsiniz. Bir kaç örnek seçtik.

Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modelleri konumuz için de yine aynı şekilde başlığa tıklayabilirsiniz. Bir kaç örnek modeli paylaşıyoruz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar