Kadın ve Moda

Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saç modelleri 2016 senesinde nasıl modelleri karşımıza çıkaracak. Bu konuda merak ettiğiniz her şey için yazımızın tamamını inceleyebilirsiniz.

Kısa saç modelleri 2016 sezonunda hangi stillerin ağırlıkta olduğunu sizlere hem resimlerle hem de yorumlarımızla açıklamaya çalışacağız. Resimlerle ilgili galerimiz hemen aşağıda olacak. Konu hakkındaki değerlendirme ve yorumlamamız ise onun alt kısmında yer alacak. Bu değerlendirmede bizim en güzel bulduğumuz 2 model ve en beğenmediğimiz 2 model sizlerle paylaşılacak. Şimdi bazı yazılarımızı sizlere sıralayalım. Belki aralarından göz atmak istedikleriniz olur. Ondan sonra konumuza devam edeceğiz.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri 2016 Bayan

Kısa Saç Modelleri Bayan

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

2016 Kısa Saçlar

2016 kısa saçlar arasından en beğendiklerimizi ve beğenmediklerimizi sizler için yorumlayacağız. Kısa saç 2016 modellerini yukarıda gördünüz. Bu modeller mümkün olduğunca faz örnek arasından seçilerek sizlerin karşısına çıkarıldı. Fakat aralarından daha güzel ya da daha az güzel olanlar da mevcut. Bu nedenle biz size yukarıdaki galerinin en güzel ikilisi ve en az güzel ikilisini yazmak istiyoruz. Önce en güzelden başlıyoruz ve bu konuda bizim seçimimiz sondan ikinci olan hareketli model. Fönlü olan bu model oldukça hoş görünüyor. Diğer güzel model ise onuncu sırada olan model. Şimdi sırada en beğenmediklerimiz var. Burada en beğenmediğimiz ilk model, sondan altıncı durumda olan vintage tarzı olan ve estetik açıdan zayıf bulduğumuz örnek. İkinci kötü model ise 17. sıradaki hoş olmayan model. Bu modelin kısa saçlar arasında beğenmediklerimizden olduğunu söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar